Тисячі полтавців і гостей міста відвідали «ПОШУК»

Тисячі полтавців і гостей міста відвідали «ПОШУК»
168855 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Полтаві відбулася ІІ універсальна книжкова виставка-ярмарок «ПОШУК». У її межах відбулися понад 70 іміджевих заходів із популяризації української книги. Їх відвідали тисячі полтавців і гостей міста.

Сьогодні перед будівлею Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського провели церемонію закриття «ПОШУКу».

– Порівняно з минулим роком, виставка-ярмарок покращила роботу. Ми врахували пропозиції й зауваження, які отримали на «ПОШУКу» в 2018-му. Цьогоріч більше учасників і відвідувачів. Дуже багато людей прийшли упродовж двох днів на виставку. Це приємно, адже ми готувалися. Представники понад половини областей України приїхали на два дні до Полтави, привезли свої книги. Проте основне не продати книгу, а обмінятися думками, поспілкуватися, поділитися досвідом та ідеями. «ПОШУК» набуває статусу міжнародної виставки, адже почесним її експонентом цьогоріч стала делегація з Республіки Білорусь, – розповів заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь. – Докладатимемо зусиль, аби проводити виставку надалі й розширювати її масштаб.

Організатори нагородили переможців Всеукраїнського конкурсу «Мистецтво друку», відзначили партнерів і учасників виставки-ярмарку. П’яте місце журі конкурсу віддали виданню «Гончарство Полтави XVIII століття» («Українське народознавство», Опішня). Четверте – «Шляхами Гілеї» (ФОП Меркулова О.Г., Запоріжжя). Третю сходинку посіла книга «Годинник природи» («Віват», Харків). Другу – «Моя золотая Бенгалия» на языках народов мира» (Поліграфічний комбінат ім. Якуба Коласа, Мінськ, Білорусь). Перемогло в цьогорічному конкурсі «Мистецтво друку» видання «Минск сквозь века» (Поліграфічний комбінат ім. Якуба Коласа, Мінськ, Білорусь).

– Дорогі друзі, шкода, що ці два дні так швидко минули й ми маємо повертатися сьогодні в Мінськ. Сподіваємося, ще побуваємо на «ПОШУКу». Запрошуйте, приїжджатимемо. Дякуємо організаторам і відвідувачам виставки за увагу й зацікавленість Білоруссю, – зазначила начальник управління видавничої та поліграфічної діяльності Міністерства інформації Республіки Білорусь Олена Павлова.

Учасники церемонії офіційного закриття «ПОШУКу» долучилися до акції у межах Міжнародного соціального проекту «Книга добра», розгорнули перед бібліотекою великий прапор України. Представниця проекту, волонтер Світлана Даценко вручила «Книги добра» делегаціям із Республіки Білорусь та Львова, передала два видання ПОУНБ імені І.П. Котлеревського та Полтавській обласній бібліотеці для дітей імені Панаса Мирного.

На закритті ІІ універсальної книжкової виставки-ярмарку виступили народний хореографічний колектив «Міленіум» і муніципальний духовий оркестр «Полтава».

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео