Сьогодні в Україні відзначають День молоді !

Сьогодні в Україні відзначають День молоді !
226335 ПЕРЕГЛЯДІВ

День молоді України традиційно відзначається в останню неділю червня, в 2019 році цей день випадає на 30 число місяця. Свято було встановлено в 1994 році указом президента з ініціативи молодіжних об'єднань і організацій.

Традиційно в це свято 60 юних українців нагороджуються премією Кабінету міністрів за особливі досягнення у розбудові країни. Всі лауреати - молоді вчені та науковці, виробничники, спортсмени, військові та молодь, яка виявила будь-яким чином особливий особистий героїзм і мужність.

Юність та молодість – це не просто період у житті кожної людини, це стан душі, що кличе шукати, робити відкриття й утілювати свої найсміливіші мрії. 
Тож Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського "Солідарність" бажає всім юним та молодим, аби їхні очі завжди світилися щастям. Нехай вас ніколи не покидає міцне здоров’я. Бо ж саме воно потрібне для того, аби братися за справи з таким запалом, щоб вам по-доброму заздрили. Не забувайте – ви наша надія й опора. Саме від вас залежить майбутнє України.

Зі Святом !

Автор: МБФС
Мої відео