Канадська делегація українців відвідала Дніпровську єпархію Православної Церкви України.

Канадська делегація українців відвідала Дніпровську єпархію Православної Церкви України.
169732 ПЕРЕГЛЯДІВ

Візит делегації з Канади, представників української діаспори тривав на Січеславщині декілька днів. За цей час канадські українці відвідали Петріківку, Запорізьку Хортицю та безумовно завітали у Дніпро. В обласному центрі вони відвідали найцікавіші місця, а також завітали до Дніпровського академічного музично - драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка та Музею АТО. З величезною повагою ознайомились гості і з Дніпровською Єпархією Православної Церкви України, де їм зробили невеличку екскурсію та центральним єпархіальним храмом «Несподівана Радість». Ініціатором подорожі до Дніпра та справжнім гідом для іноземних гостей стала заслужена артистка України та директор Дніпровського академічного музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка Оксана Іванівна Петровська.

А історія запрошення до Дніпра делегації з канадського міста Торонто дуже цікава. Як відомо, на початку червня, вперше в історії театральної України, колектив театру відвідав Канаду з гастролями. Візит Дніпровського академічного музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка до Канади відбувся за підтримки Міжнародного Благодійного Фонду Олександра Петровського «Солідарність», і викликав велику зацікавленність канадської публіки, серед котрих також було і багато етничних українців. Саме тоді, при знайомстві із канадськими прихильниками театральної творчості українців, директор театру Оксана Іванівна Петровська дізналася про майбутній візит представників української діаспори до України. Але у графіку делегації, Дніпро не був серед міст, які вона повинна була відвідати. Оксана Іванівна вирішила це виправити і запросила нових друзів завітати до Дніпра та Січеславщини (патріотичного та історичного краю). Представники канадської делегації змінили свої плани і вперше в своєму житті побували у Дніпрі. Усі разом були відверто вражені від великого міста та нових емоцій та знайомств. 
Наприклад мешканка міста Торонто Міла Ковалів відзначила, що не очікувала побачити стільки цікавого та українського. Усі представники делегації дуже вдячні за щирий та теплий прийом саме у Дніпрі. І запевнили, що будуть розповідати про наше славне місто і запрошувати приїхати сюди своїх друзів та родичів.

Автор: МБФС

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео