На Київщині з розмахом відсвяткують День Незалежності України

На Київщині з розмахом відсвяткують День Незалежності України
113493 ПЕРЕГЛЯДІВ

На Київщині з розмахом відсвяткують День Незалежності України

24, 25 і 26 серпня Древній Київ у Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує на грандіозне святкування Дня Незалежності України. На гостей чекає яскрава шоу-програма на історичну тематику, кінно-трюкові виступи, слов'янські забави та захоплюючі майстер-класи, смачні страви з багаття, прогулянки на конях і ще багато цікавого з життя Київської Русі.

Дуже символічно відзначати це свято саме в Князівстві Київська Русь, занурившись у часи зародження державності на наших землях, часи величі та розквіту. Адже тут на основі знань сучасної науки відтворюється Київ V-XIІІ століть в його реальних розмірах. А також відроджується атмосфера і дух тієї величної епохи.

З 24 по 26 серпня на гостей чекає не тільки життя середньовічного міста, а й безліч розваг і насичена розважальна програма на історичну тематику за участю десятків унікальних породистих коней.

Святкування розпочнеться близько 14:00 з урочистого відкриття за участю історичних персонажів, парадом княжих прапорів, вражаючим виїздом кінної дружини та вітання самого київського князя Володимира Великого.

У День незалежності України, 24 серпня, гостей запросять взяти участь у хресній ході до Василівської церкви, де відбудеться молебень за Україну.

Далі на великому ристалищі Древнього Києва перед гостями оживуть сцени з історії Київської Русі, що в яскравій формі, зі спец ефектами повідають про історію нашої країни та про повсякденне життя наших пращурів. У видовищних постановках гості побачать легендарних історичних постатей, які відіграли найважливіші ролі в долі нашої країни, та поглиблять свої знання про різні епохи. Відвідувачі долучаться до обрядів наших пращурів і познайомляться з історією і традиціями кочових народів, постійних супутників Київської Русі.

У тісному тандемі з досвідченими акторами-каскадерами кінно-трюкового театру в програмі візьмуть участь коні рідкісних стародавніх порід, зібраних з усього світу в Княжій стайні. Представників деяких порід в Україні більше ніде не зустріти, адже їх було завезено в нашу країну в єдиному екземплярі. Гості Древнього Києва будуть вражені граціозністю цих прекрасних тварин та віртуозним виконанням запаморочливих трюків!

Всі бажаючі зможуть підійти до коней, погладити їх, сфотографуватися з ними, проїхати на них верхи або в екіпажі.

Після 19:00 на гостей чекає феєрична нічна програма зі стріляниною палаючими ядрами з требушету - єдиного діючого в Україні облогового знаряддя.

А в суботу, 24 серпня, до Дня незалежності України, князь подарує гостям вогняне шоу з піротехнічними елементами.

У Древньому Києві гості відчують себе не просто глядачами, але зможуть зануритися в життя середньовічного міста. Дорослих та дітей запросять взяти участь в древніх забавах, хороводах, танцювальних флеш-мобах і майстер-класах. У середньовічному тирі можна навчитися стрільбі з лука, на княжому монетному дворі – карбувати монети «на щастя», у гончара – працювати з гончарним кругом. У Княжій костюмерній можна приміряти історичні костюми та влаштувати яскраву фотосесію. Любителів екстриму порадують швидкісна гірка «Змій Горинич» і канатний спуск «Політайло». Діти будуть в захваті від яскравого і безпечного мотузкового кубу-лабіринту «Мишоловка».

Відпочити від суєти середньовічного міста можна біля мальовничого Лісового озера.

У Княжій корчмі та в альтанках можна скуштувати страви, приготовані на вогнищах. А унікальні напої та стародавні настоянки можна буде випити в Питній «25 рун».

Для тих, хто захоче продовжити свій відпочинок ще на день, є можливість залишитися з ночівлею в будинку готельного типу «4 кімнати», в хостелі або в кемпінгу, попередньо забронювавши місця.

З недавнього часу в Князівстві можна опанувати стародавнє бойове мистецтво верхової стрільби з лука, записавшись до школи кінних лучників. Для цього потрібно звернутися до організаторів в Древньому Києві або зв'язатися за тел. (044) 461-99-37. І вже на першому занятті можна керувати конем і влучно стріляти з лука по мішенях, долучаючись до бойовим традиціям наших предків!

Древній Київ відкривається о 10:00, театралізована програма з 14:00.

Древній Київ розташований недалеко від Києва сучасного – в 45 хвилинах їзди – в селі Копачів Обухівського району Київської області. Маршрутки курсують від станції метро «Видубичі», див. Розклад на сайті.

Ціна вхідних квитків: повний квиток для дорослого - 200 грн., для пенсіонерів і студентів - 150 грн., для дітей шкільного віку - 60 грн., дошкільнятам - безкоштовно.

Детальна інформація на сайті parkkyivrus.com

Теги: день незалежності,історія
Мої відео