На 9 років позбавлення волі засуджено жінку, яка вбила чоловіка та намагалась уникнути кримінальної відповідальності

На 9 років позбавлення волі засуджено жінку, яка вбила чоловіка та намагалась уникнути кримінальної відповідальності
197294 ПЕРЕГЛЯДІВ
Вироком Орджонікідзевського районного суду м. Маріуполя 47-річну місцеву мешканку визнано винною у скоєнні умисного вбивства власного чоловіка.
 
 
У ході судового розгляду встановлено, що жінка, раніше засуджена за спричинення ножових поранень своєму чоловіку до 5 років за гратами з випробуванням на півтора роки, у період іспитового строку, а саме 17 вересня 2017 року, після вживання спиртних напоїв знову посварилась з чоловіком та на ґрунті взаємних образ нанесла йому удар ножем в область грудної клітини. Від отриманого колото-різаного поранення з тяжким пошкодженням серця потерпілий помер на місці.
 
 
 
Не зважаючи на невизнання обвинуваченою своєї провини в інкримінованому злочині та намагання ввести суд в оману, наполягаючи на начебто захисті від нападу на неї чоловіка, суд погодився з позицією публічного обвинувачення, яке підтримувала Маріупольська місцева прокуратура №2 щодо саме умисних дій зловмисниці, адже після скоєння вбивства жінка намагалась знищити сліди злочину, а також повідомила поліцію про вказану подію лише через два дні.
 
 
З урахуванням не відбутого жінкою терміну покарання за попереднім вироком суд призначив їй остаточне покарання у вигляді 9 років за гратами.  
 
 
Теги: #законісправедливість ,#вбивство
Мої відео