До грузинської громади у Дніпрі завітали високопоставлені гості

До грузинської громади у Дніпрі завітали високопоставлені гості
226461 ПЕРЕГЛЯДІВ

У грузинській недільній школі зустріли новий навчальний рік відкритим уроком. До нього приєдналися не тільки учні та вчителі. Спеціальними гостями стали шоумен Іраклі Макацарія та молодіжний посол Грузії в Україні Сандро Топурія.
">

Недільна школа грузинської громади існує у Дніпрі з 2010 року. З 2013-го її підтримує Міжнародний благодійний фонд "Солідарність". Щотижня у духовно-культурному центрі Єпархіального комплексу ПЦУ “Українське подвір’я” проходять уроки для грузинських дітей.

“Ми розвиваємо свої традиції та культуру, грузини - свої. Але коли ми об’єднуємось ми знаходимо велику кількість спільного, якихось загальних традицій. Тому я вважаю, що це правильно сумісно проводити такі заходи.” - розповідає віцепрезидентка Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського “Солідарність” Яна Іванілова.

Сандро Топурія обіймає посаду посла лише рік, але мешкає в Україні 8 років. Посадовець вважає, що підтримувати культуру рідного народу важливо незалежно від місця проживання. Серед 12 грузинських громад в Україні, дніпровську називає найкраще розвиненою та організованою.

“Такі школи надають змогу дітям бути ближчими до Батьківщини. Не дивлячись на те, що деякі тут народились чи виросли, вони мають відчувати звідки походять їх корені. Тому надважливо підтримувати такі школи по всій Україні.” - стверджує молодіжний посол Грузії в Україні Сандро Топурія.

Гості завітали до школи не з пустими руками. Вони привезли дітям мультимедійну техніку для проведення уроків. Але одним з найцікавіших подарунків, за словами пана Топурії, став візит грузинського телеведучого та кінопродюсера Іраклі Макацарія.

“Куди б я не поїхав в Україні, обов’язково намагаюся зустрітися з грузинською діаспорою. Важливо приділяти увагу своїм землякам , які знаходяться далеко від дому. Я розумію, що це може бути нелегко.” - каже Іраклі Макацарія.

Загалом школу постійно відвідує близько 30 учнів. Тут вони мають змогу не тільки вивчити грузинську мову, а й ближче познайомитися з культурою Грузії.


Автор: МБФС

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео