Прокуратура домоглась скасування незаконного вироку, яким наркоділка засуджено до умовного покарання за незаконне зберігання канабісу у великих розмірах

Прокуратура домоглась скасування незаконного вироку, яким наркоділка засуджено до умовного покарання за незаконне зберігання канабісу у великих розмірах
141006 ПЕРЕГЛЯДІВ
Завдяки принциповій позиції прокуратури Донецької області Донецьким апеляційним судом скасовано вирок суду першої інстанції, яким особу засуджено до умовного відбування покарання за незаконне придбання та зберігання наркотиків.
 
 
 
Суд дослідив, що влітку 2018 року 43-річний неодноразово судимий мешканець м. Слов’янська на території власного домоволодіння незаконно виростив рослини коноплі для особистого вживання, які у подальшому зібрав, висушив та зберігав у сараї.
 
 
 
У ході обшуку, проведеного за місцем мешкання зловмисника у лютому 2019 року, працівниками поліції виявлено та вилучено особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс, вагою майже 1500 г.
 
 
 
У квітні Слов’янський міськрайонний суд визнав чоловіка винним у кримінальному правопорушенні, передбаченому ч. 2 ст. 309 (незаконне виготовлення, придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту у великих розмірах) КК України, проте у якості покарання обрав 2 роки позбавлення волі з іспитовим строком на 2 роки, з чим категорично не погодилась сторона обвинувачення, яку представляла Слов’янська місцева прокуратура,  та подала апеляційну скаргу.
 
 
 
У своєму рішенні апеляційний суд дійшов висновку, що судом першої інстанції не достатньою мірою враховано кількість особливо небезпечного наркотичного засобу та дані про особу обвинуваченого, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів у сфері незаконного обігу наркотиків. І навіть наявність у нього 70-річної матері, яка потребує  постійного догляду, не стримала чоловіка від вчинення злочину, а тому не є обставиною, що істотно пом’якшує його провину. 
 
 
 
Погодившись з позицією прокуратури щодо невідповідності призначеного покарання ступеню тяжкості злочину та особі обвинуваченого через м’якість, апеляційний суд призначив наркоділку реальне покарання у вигляді 2 років позбавлення волі.
 
 
 
Довідково: санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.
Теги: #законісправедливість

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео