ПЕТРОВСКИЙ АЛЕКСАНДР ВЛАДИМИРОВИЧ: НАГРАЖДАЕТ ДОБРОВОЛЬЦЕВ В ДНЕПРОВСКОМ МУЗЕЕ АТО

ПЕТРОВСКИЙ АЛЕКСАНДР ВЛАДИМИРОВИЧ: НАГРАЖДАЕТ ДОБРОВОЛЬЦЕВ В ДНЕПРОВСКОМ МУЗЕЕ АТО
236490 ПЕРЕГЛЯДІВ

Украина чтит мужественных и отважных добровольцев, которые в первые дни необъявленной войны встали на защиту нашей страны. В Музее АТО города Днепр прошел праздничное мероприятие по случаю Дня украинских добровольцев. На событии присутствовали – участники Революции достоинства, добровольцы первой волны мобилизации, волонтеры, военнослужащие ВСУ, сотрудники СБУ, СЭБ, Национальной полиции, а также семьи героев. Среди почетных гостей на празднике присутствовали президент Международного благотворительного фонда «Солидарность» Петровский Александр Владимирович, Преосвященный Владыка Симеон - Епископ Днепровской и Криворожской Православной Церкви Украины, а также вице-президент Международного благотворительного фонда Александра Петровского «Солидарность» Яна Юрьевна Иванилова.

Все вместе они поздравили всех с праздником и поблагодарили добровольцев и волонтеров за то, что защищают родную землю. Владыка Симеон вместе с настоятелем центрального епархиального храма «Нечаянная Радость иеромонахом Iсаакием совершил молитву за Украину и павших воинов. Со своей речью к присутствующим обратились Яна Юрьевна Иванилова и доброволец Олег Сергеевич Борщевич. По представлению капелланского отдела и участников АТО - Днепропетровское Управление геральдики Службы экономической безопасности Украины в соответствии с требованиями Указа Президента Украины № 580/2015 от 13 октября 2015 года и Постановления Верховной Рады № 373-VIII от 12 мая 2015 года - проведено награждение героев и волонтеров. Орденами «Крест Славы» были награждены 4 добровольца, медалями «Доброволец АТО» и «За отвагу» - награждены 20 добровольцев, а также медалями «За достоинство и патриотизм», «За верность традициям» - награждены 4 волонтеров. Руководитель Днепровской епархии ПЦУ Епископ Симеон лично наградил «Благословенной грамотой» таких волонтеров города Днепр: Кошкина Вадима Станиславовича, Бибко Андрея Вячеславовича, Александра Николаевича Кучера и Начиненного Александра Павловича.

Все, кто организовывали мероприятие выразили искрению благодарность президенту Международного Благотворительного фонда «Солидарность» Петровскому Александру Владимировичу и вице-президенту фонда Иваниловой Яне Юрьевне за то, что оказали благотворительную поддержку в награждении участников АТО и волонтеров. 

А также особую благодарность выразили за большой вклад Александра Петровского в помощь добровольцам и добровольческим батальонам в течении всего периода войны на Востоке страны.

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович ,Международный благотворительный фонд «Солидарность»,Томос,Днепр

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео