ПОЛТАВСЬКІ КОМІКИ ТА ЮРИСТИ ОБ’ЄДНАЛИСЯ ПРОТИ БУЛІНГУ

ПОЛТАВСЬКІ КОМІКИ ТА ЮРИСТИ ОБ’ЄДНАЛИСЯ ПРОТИ БУЛІНГУ
170506 ПЕРЕГЛЯДІВ

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу минув, але на цьому не завершилася робота команди #ПолтавськаЮстиція в напрямі активної пропаганди боротьби з цим явищем. 

Тому сьогодні працівники обласного управління юстиції разом із хлопцями із команди «СМТ», які є переможцями телепроєкту «Розсміши коміка» та учасниками «Ліги Сміху» на телеканалі 1+1, завітали до Полтавського коледжу управління економіки і права, де розповіли молоді про протидію цькуванню серед однолітків.

«7 із 10 дітей України страждають від булінгу. Булінг чи цькування – це жорстокість підлітків по відношенню до однолітків. Знущатися над ровесниками, показуючи свою фізичну чи моральну перевагу, це ніби говорити: «Я буду ображати слабших, щоб мене поважали». Сьогодні ти знущаєшся з когось, а завтра знайдеться той, хто буде знущатися над тобою. Опинитися на місці жертви може кожен», – наголосив очільник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко.

У свою чергу власне ставлення до проблеми булінгу висловили артисти комік-гурту «СМТ». Хлопці зауважили, що кожен із них в дитинстві ставав жертвою булінгу, та вони не зламалися і довели, що мають більше сили ніж ті, хто над ними знущався. Нині хлопці доволі успішні в житті, гастролюють Україною та закликають молодих людей впевнено йти до мети, не звертати увагу на кпини оточуючих.

Також юристи звернули увагу присутніх, що в будь-якій незрозумілій ситуації громадяни можуть отримати правову допомогу звернувшись до контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 (800) 213 103, цілодобово та безкоштовно в межах України.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео