У столиці стартував челендж «Сильні проти булінгу!»

У столиці стартував челендж «Сильні проти булінгу!»
86203 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

 

25 вересня 2019 року у «Введенській» гімназії №107 столична юстиція презентувала масштабну акцію «Сильні проти булінгу!».

Акція стартувала під гаслом «Краще займатись спортом, а не булити!». В заході взяли участь українські спортсмени та школярі «Введенської» гімназії, щоб привернути увагу до проблеми цькування у дитячому колективі. Акцію також підтримав народний депутат України, дворазовий чемпіон світу з греко-римської боротьби Жан Беленюк.

  Очільник столичної юстиції Станіслав Куценко започаткував всеукраїнський челендж «Сильні проти булінгу!»: активні спортсмени та кожен, хто підтримує антибулінгову кампанію, можуть виставляти фото у соцмережах під хештегом  #сильніпротибулінгу та об’єднуватись у велику спільноту.

В ході заходу юні українські чемпіони з греко-римської боротьби продемонстрували школярам показові виступи та свої вміння.

Уже кілька років Міністерство юстиції провадить активну інформаційну кампанію щодо протидії булінгу. Школярі та студенти дізнаються про відповідальність за вчинення булінгу та про те, як уникнути цькування.

«Головне територіальне управління юстиції у місті Києві вже не перший рік проводить активну правопросвітницьку роботу серед батьків, школярів, учителів, студентів. Щодня співробітники юстиції організовують лекції, семінари, тренінги, ігри та інші активності в навчальних закладах, щоб інформувати молодь про їхні права. Зокрема, цього року ми вже провели близько 4 тисяч правопросвітницьких заходів, левова частина яких стосується протидії булінгу. Це комплексна робота, школярам потрібно не тільки знати, як себе захистити, але й мати сильного тілом та духом наставника, на якого варто рівнятись. На мою думку, насамперед це мають бути батьки»», – розповів Станіслав Куценко.

Сьогодні до кампанії щодо протидії булінгу долучились і олімпійські чемпіони, які власним прикладом показують, що силу та енергію потрібно спрямовувати в правильне русло, в те, яке принесе користь людям та країні. Спорт дисциплінує, загартовує характер, тренує силу волі, жагу до чесної перемоги та здорової конкуренції.

Під час заходу олімпійський чемпіон Жан Беленюк розповів школярам власну історію життя, про труднощі, які доводилось долати, проте виснажливі тренування змусили зосередитись на головному – людяності, взаємопідтримці та розумінні до оточуючих.

«Булінг – нове слово, але ця проблема існує вже давно. Я у своєму житті теж зіштовхувався з цим, доводилось з’ясовувати стосунки з однокласниками та  іншими школярами. Зміг вирішити цю проблему саме завдяки спорту, бо він загартовує характер, а завдяки тренеру виховується гідна поведінка. Спортсмени знають, що слабших треба захищати, а не самостверджуватись за їхній рахунок. Ми повинні робити все можливе для того, щоб мінімізувати проблему булінгу в нашій державі. І саме спорт нам в цьому допоможе», – розповів український чемпіон.

Співробітниця столичної юстиції Катерина Поляновська провела цікавий пізнавальний урок молоді про те, як розпізнати булінг та уникнути цькування, а найголовніше – нагадала школярам, що вони не самі у цій боротьбі, та розповіла, куди звертатись за допомогою у разі факту булінгу у школі.

Відтак, якщо Вам необхідна правова допомога (юридична консультація, складання заяви, інших документів), зверніться до Єдиного контакт-центру безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно в межах України).

ВАЖЛИВО! Діти мають право безоплатно отримати послуги адвоката (складання заяв, представництво в суді).

Нагадаємо, що нещодавно чемпіонат світу пройшов у Нур-Султані, Казахстан. Жан Беленюк у фіналі виступив проти угорця Віктора Льорінца. Поєдинок завершився з рахунком 2 : 1 на користь українця. Столична юстиція вітає чемпіона та бажає нових здобутків на гордість України. 

Якщо дитині необхідна психологічна допомога, зверніться на Національну дитячу «гарячу лінію» для дітей та батьків з питань захисту прав дітей за номером 116-111.

Захищайте свої права разом із Мін’юстом!

 

 

Теги: сильні проти булінгу, спорт, греко-римська боротьба, Київ, стоп булінг,булінг

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео