Першу групу новобранців осіннього призову з Полтавщини провели до армії

Першу групу новобранців осіннього призову з Полтавщини провели до армії
85856 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Полтавському обласному військовому комісаріаті відбулися проводи призовників осінньої призовної кампанії 2019 року. Серед тих, хто були в строю, – представники всіх районів і міст області. Найбільше – з Полтави.

Наказом обласного військового комісара призовникам надано перше військове звання – «солдат». До заходу долучилися представники Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної філармонії, військово-спортивного клубу «Воїн», батьки, рідні та друзі призовників.

Першим до новоспечених військовослужбовців звернувся начальник відділу з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Геннадій Безуглий:

«Ми зібралися провести вас сьогодні на службу. Держава у свою чергу забезпечить вам фірмовий одяг, харчування, новітні військові зразки зброї. Ваше завдання – опанувати цю зброю, щоб надалі знати, як захистити рубежі нашої країни. Хочу вам подякувати, що ви мужньо прийняли виклик служити у Збройних силах України».

Геннадій Безуглий додав, що усі призовники строкової служби не будуть залучатися до проведення операції Об’єднаних сил на сході України.

Військовий комісар Полтавського обласного комісаріату полковник Дмитро Губський нагадав, що після трьох місяців служби кожен із військовослужбовців може за власним бажанням укласти контракт для проходження служби у Збройних силах України.

Дмитро Губський поінформував, що планове завдання для Полтавщини – 606 осіб. Зокрема, упродовж осіннього призову до лав Збройних сил України мають відправити 386 полтавців, до Національної гвардії України – 153, Державної служби спеціального транспорту – 28, Державної прикордонної служби – 39.

Чисельність першої групи осіннього призову, яку урочисто провели в армію 9 жовтня, становить 170 мешканців Полтавщини.

«Багато й тих, хто ухиляється від служби, – сказав Дмитро Губський. – Їх чекає адміністративна відповідальність, а хто має три і більше адміністративних протоколів, може понести кримінальну відповідальність – до 2-х років позбавлення волі або умовно, або в колонії трудового режиму».

Понад 5 років країна протистоїть збройній агресії. Починаючи з 2014 року, понад 10 тисяч мешканців Полтавщини служили на сході України.

На урочистостях виступив учасник антитерористичної операції, голова Координаційної ради громадських організацій учасників АТО, військовий медик Віталій Турпітько.

«У генетичному коді кожного українця закладено потребу в необхідний момент стати на захист Вітчизни. Тож освоюйте військові спеціальності, і нехай ці вміння не доведеться застосовувати на передовій під час бойових дій», – зазначив Віталій Турпітько.

Проводити молодих полтавців до армії прийшли їх рідні, близькі, друзі.

«Дорогі діти! Пам’ятайте про те, що вдома вас чекають батьки, – сказала мама одного з молодих солдатів Любов Легарь, – Буде нелегко, але я вірю в те, що виховала справжнього чоловіка і майбутнього захисника України. Бережіть себе, дружбу, військове товариство. Не здійснюйте вчинків, що негідні звання «солдат».

Призовники отримали подарунки від обласної державної адміністрації, які стануть у нагоді в перші дні строкової служби. Державними нагородами відзначили полтавців, які проявили героїзм, відданість, мужність та професіоналізм.

Військовий капелан Полтавської єпархії Православної Церкви України Іоан прочитав молитву за хлопців, які відправляються на стокову військову службу і закликав їх відповідально ставитися до своїх обов’язків.

«Зараз українцям доводиться захищати близьких та рідних зі зброєю в руках, тому сьогодні ми урочисто обіцяємо служити нашій Батьківщині та нашим рідним», – виступив зі словом від імені новобранців солдат Максим Легарь.

Особливість нинішнього осіннього призову – поділ його на два етапи. Вони відрізняються кількістю юнаків, яких відправлять зі збірного пункту облвійськкомату до військових частин ЗСУ й інших військових формувань у жовтні, листопаді й грудні.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео