Полтавський ДВС підбив підсумки роботи за 9 місяців 2019 року

Полтавський ДВС підбив підсумки роботи за 9 місяців 2019 року
228213 ПЕРЕГЛЯДІВ

Державна виконавча служба області звітує про виконану роботу. 10 жовтня 2019 року в. о. начальника Управління державної виконавчої служби області Валентина Пахар та начальник відділу примусового виконання рішень Сергій Усатий  підбили підсумки виконаної роботи  за 9 місяців цього року.

«Протягом звітного періоду примусовому виконанню в області підлягало 177 тисяч виконавчих документів на суму понад 3 мільярди гривень. Вдалося завершити понад 76 тисяч виконавчих проваджень на суму понад 876 мільйонів гривень, а це на 4 тисячі документів більше ніж за аналогічний період 2018 року», - повідомила Валентина Пахар.

Протягом трьох кварталів 2019 року відділами державної виконавчої служби Полтавщини стягнуто та перераховано на користь держави понад 17 млн грн виконавчого збору.

Одним із дієвих заходів примусового виконання судових рішень є звернення стягнення на майно боржників.

«За 9 місяців 2019 року в Системі електронних торгів  арештованого майна перебувало 638 лотів майна боржників, на яке державними виконавцями області  звернуто стягнення  на загальну суму понад 65 млн грн», - розповів Сергій Усатий.

Ключовим і пріоритетним напрямом роботи Головного територіального управління юстиції у Полтавській області є виконання рішень про стягнення аліментів.  2019 року державні виконавці стягнули на користь дітей 260 млн грн аліментів.

«На сьогодні на виконанні у відділах державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області перебуває 23 500 виконавчих документів про стягнення аліментів, з яких по майже 13 тисячах документів  стягнення аліментів проводиться із доходів боржників, решта документів перебуває безпосередньо в органах ДВС ГТУЮ у Полтавській області», - говорить Валентина Пахар. 

Вирішити проблемні питання стягнення заборгованості по аліментах покликані санкції, які обмежують неплатників у праві виїзду за кордон, кермування авто, користування зброєю, полювати. За цей час понад 5 тисячам осіб винесено постанови про подібні обмеження. А от злісних неплатників аліментів притягують до суспільно корисних робіт. За цей час судами винесено 272 подібні постанови.

Не залишилися без уваги і виконавчі документи про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах пов`язаних з трудовими правовідносинами. За ІІІ квартали 2019 року на виконанні у регіоні знаходилися 1633 подібних виконавчих документи. Майже 50% рішень фактично виконано. Стягувачам перераховано 8 мільйонів гривень.

#ДВС_діє

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео