Двох братів засуджено за зухвалий розбійний напад і крадіжки чужого майна

Двох братів засуджено за зухвалий розбійний напад і крадіжки чужого майна
86009 ПЕРЕГЛЯДІВ
Краматорським міським судом до 7 та 7 з половиною років позбавлення волі з конфіскацією майна засуджено двох рідних братів, визнаних винними у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 187 (розбій, поєднаний з насильством, небезпечним для життя та здоров'я особи, яка зазнала нападу, поєднаний з проникненням у житло, вчинений за попередньою змовою групою осіб) та ч. 3 ст. 185 (крадіжка) КК України. 
 
Публічним обвинуваченням, яке підтримувала у суді Краматорська місцева прокуратура, сукупністю вичерпних доказів доведено, що 15 лютого 2017 року, о 15:20, двоє братів віком 26 та 32 роки, молодший з яких вже мав судимість за грабіж, перебуваючи у під’їзді багатоквартирного будинку, побачили молоду жінку, яка відчиняла вхідні двері до своєї квартири. 
 
Спокусившись можливістю «легкої наживи», чоловіки домовились напасти на неї та заздалегідь розподілили між собою ролі. Поки старший забезпечував «прикриття», молодший, впевнившись у відсутності поблизу сторонніх осіб, підбіг до жінки, з силою заштовхнув її у приміщення квартири, де, погрожуючи фізичною розправою, наказав віддати йому грошові кошти та цінні речі, а почувши відмову, не менше п’яти разів вдарив її кулаком по голові, від чого вона втратила свідомість. 
 
Скориставшись безпорадним станом потерпілої, брати схопили належні їй мобільний телефон і планшет та покинули місце злочину, спричинивши власниці матеріальну шкоду на суму 1 337 грн.
 
Згодом лікарі діагностували у 24-річної жертви розбійного нападу тілесні ушкодження середнього ступеню тяжкості, а саме закриту черепно-мозкову травму з забоєм головного мозку, закриті переломи кісток носа та правої очниці, крововиливи очей, численні садна, синці та забиття. 
 
Крім того, з березня по травень 2018 року старший з братів шляхом вибивання вхідних дверей проник до трьох приватних домоволодінь, звідки виніс електродвигун, газову колонку та алюмінієві карнизи на загальну суму 2 700 грн, чим додав собі відповідальності ще й за скоєння крадіжки. 
Теги: законісправедливість

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео