Обласна лікарня ім. Мечникова отримала найсучасніші ліжка та кардіографи

Обласна лікарня ім. Мечникова отримала найсучасніші ліжка та кардіографи
170299 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кардіологічне відділення обласної лікарні ім. Мечникова отримало нове обладнання. Вже вкотре суттєву допому головному медичному закладу Дніпропетровщини надав Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського "Солідарність" та корпорація "Алан".

В лікарні з’явилось 10 найсучасніших лікарняних ліжок, таких необхідних в палатах інтенсивної терапії та реанімації. Крім того, медики отримали 6 кардіографів: один з них — шестиканальний та багатофункціональний, інші — портативні, переносні.

“Ми вирішили привезти з Німеччини багатофункціональні ліжка. А також ми знали, що є гостра потреба в пристроях для вимірювання роботи серця. Це — вже друга акція. До цього в серпні ми вручили лікарні Мечникова також 6 кардіографів”, — розповів генеральний директор корпорації “Алан” В’ячеслав Капустін.

Лікарі кажуть, раніше на 40 відділень був один кардіограф. Тож потребува в них була нагальна, особливо у відділеннях з пацієнтами, які не могли самостійно пройти обстеження серця.

“Дуже важливо, аби людина, яка перебуває в навіть найтяжчому стані, маючи важкі захворювання, мала комфортні умови в лікарні. Ми дуже вдячні нашим меценатам — корпорації “Алан” та фонду “Солідарність”. Фонд вже став справжнім покровителем лікарні Мечникова. Ми сподіваємось і на подальшу підтримку”, — поділився головний лікар закладу Сергій Риженко.

Як зазначила віцепрезидентка Міжнародного благодійного фонду “Солідарність” Яна Іванілова, наступна акція у лікарні вже не за горами.

“Ми розуміємо, що тут потребують не лише ліжка та кардіографи. В подальшому ми плануємо придбати також і медичні меблі. Наразі ми намагаємося зробити все, щоб полегшити життя пацієнтів, серед яких і значна кількість захисників України. І звичайно ж, дати можливість полегшити працю нашим лікарям”, — підкреслила Яна Іванілова.

Завдяки зусиллям меценатів лікарня ім. Мечникова вже має новий лапароскоп. А зовсім скоро у медиків з’являться додаткові можливості — найближчим часом фонд разом з друзями та партнерами, корпорацією “Алан” планує подарувати апарат ультразвукової діагностики для відділення гнойно-септичної хірургії.

Автор: МБФС

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео