Верховний Суд підтримав позицію прокуратури Донеччини щодо скасування занадто м’якого вироку вбивці трьох шахтарів у м. Покровську

Верховний Суд підтримав позицію прокуратури Донеччини щодо скасування занадто м’якого вироку вбивці трьох шахтарів у м. Покровську
115428 ПЕРЕГЛЯДІВ
Завдяки принциповій позиції органів прокуратури Донецької області ухвалою Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного кримінального суду скасовано вирок Донецького апеляційного суду, яким 29-річного чоловіка засуджено за ч.ч. 2, 3 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене за попередньою змовою групою осіб та поєднане з насильством, небезпечним для життя потерпілого), ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) та п.п. 1, 6, 9, 12, 13 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство за обтяжуючих обставин) КК України до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
 
Так, суд апеляційної інстанції погодився з висновками Димитровського міського суду Донецької області, якими визнано доведеним, що 20 лютого 2013 року чоловік разом з 23-річним товаришем, матеріали щодо якого виділені в окреме провадження та який після внесення призначеної судом застави у розмірі 243 тис 600 грн виїхав за межі України та досі перебуває у розшуку, незаконно заволоділи у м. Красноармійську (нині Покровську) автомобілем марки «ВАЗ-21011», на якому 20 травня 2013 року, близько 06:00, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, прибули до автогаражного кооперативу «Південний».
 
З метою незаконного заволодіння автомобілем «Toyota Avensis», вартістю понад 137 тис грн, чоловіки застрелили з пістолетів, обладнаних приборами для безшумної стрільби, його 45-річного власника та ще двох чоловіків віком 24 та 42 роки, які неочікувано прибули до гаража, коли злочинці намагались сховати труп у багажнику - усі вбиті були робітниками ПАТ «Шахтоуправління «Покровське».
 
Затягнувши трупи до приміщення гаражу, зловмисники зникли з місця злочину на вказаних автомобілях. Одного з вбивць затримано через декілька днів, іншого екстрадовано з Російської Федерації, куди він виїхав до родичів одразу після скоєння потрійного вбивства. 
 
Разом з тим, апеляційний суд залишив без задоволення доводи апеляційної скарги прокурора щодо необхідності призначення обвинуваченому остаточного покарання у вигляді довічного позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна – це у тому числі і стало підставою для подання прокуратурою касаційної скарги, розглянувши яку, колегія суддів Верховного Суду вирок Донецького апеляційного суду скасувала і призначила новий розгляд в суді апеляційної інстанції.
 
 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео