Групі осіб повідомлено про підозру в організації міжрегіонального каналу зі збуту метадону на території Донецької та Запорізької областей

Групі осіб повідомлено про підозру в організації міжрегіонального каналу зі збуту метадону на території Донецької та Запорізької областей
29576 ПЕРЕГЛЯДІВ
Під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області працівниками ГУНП в Донецькій області та УСБУ в Донецькій та Луганській областях викрито 4 мешканців  м. Запоріжжя, які налагодили бізнес з продажу метадону на території Донецької та Запорізької областей.
 
         
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що з червня 2019 року по січень 2020 року троє жінок, раніше судимі за аналогічні злочини, та чоловік, раніше судимий за крадіжки, продавали метадон за ціною 750 грн/1 г.
 
Правоохоронці здійснили 4 оперативні закупівлі на суму 500 000 грн. Після чергової оперативної закупівлі 6 січня 2020 року їх злочинну діяльність викрито та припинено. Так, під час санкціонованих слідчим суддею обшуків виявлено та вилучено 300 г метадону, вартість якого за цінами «чорного ринку» складає понад 700 000 грн, грошові кошти, чорнові записи та мобільні телефони.
 
Наразі усім наркоділкам повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів в особливо великих розмірах) КК України, та до суду спрямовані клопотання про обрання особам запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
 
Досудове розслідування триває.
Мої відео