Двом «гастролерам», викритим на квартирній крадіжці у Краматорську, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою

Двом «гастролерам», викритим на квартирній крадіжці у Краматорську, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою
22859 ПЕРЕГЛЯДІВ
За клопотанням Краматорської місцевої прокуратури двом неодноразово судимим за майнові злочини уродженцям м. Єнакієво, які обґрунтовано підозрюються у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло) КК України, обрано судом запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 210 200 грн для кожного. 
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що двоє братів приїхали з тимчасово окупованої території Донецької області до м. Краматорська з метою скоєння крадіжки. Діючи за заздалегідь розробленим планом, старший із зловмисників залишився спостерігати за обстановкою біля під’їзду багатоповерхівки у центрі міста, а молодший за допомогою спеціальних пристроїв відчинив вхідні двері та проник  до однієї з квартир, звідки викрав золоті прикраси та грошові кошти на загальну суму 115 520 грн. 
 
Завдяки скоординованим діям правоохоронців, зловмисників викрито та затримано одразу після скоєння злочину. 
 
На даний час чоловікам повідомлено про підозру. Проводяться слідчі (розшукові) дії, спрямовані на перевірку вказаних осіб до скоєння низки аналогічних злочинів на території Донеччини.
 
Досудове розслідування триває.
Теги: законісправедливість
Мої відео