За намагання вивезти маріупольських дівчат за кордон у сексуальне рабство громадянину Туреччини загрожує до 12 років ув’язнення

За намагання вивезти маріупольських дівчат за кордон у сексуальне рабство громадянину Туреччини загрожує до 12 років ув’язнення
22810 ПЕРЕГЛЯДІВ
Прокуратурою Донецької області погоджено та скеровано до Жовтневого районного суду м. Маріуполя для розгляду по суті обвинувальний акт за ч. 2 ст. 149 (торгівля людьми за попередньою змовою осіб щодо декількох осіб) КК України стосовно громадянина Туреччини. 
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що у жовтні 2019 року 27-річна дівчина, знаходячись у складному соціальному становищі, познайомилась у соціальній мережі з 45-річним громадянином Туреччини, що проживав у місті Піннеберг (Німеччина). Чоловік запропонував дівчині за грошову винагороду надавати сексуальні послуги у Швейцарії та попросив знайти для такої ж «роботи» ще декількох дівчат.
 
1 листопада зловмисник на автомобілі марки «AUDI A8» прибув до м. Маріуполя. Зустрівшись з потерпілою, яка привела для знайомства з ним трьох подруг, чоловік вибрав з них 28-річну дівчину та разом з молодими супутницями вирушив з міста, але на виїзді його було затримано правоохоронцями. У ході обшуку у чоловіка виявлено та вилучено грошові кошти у розмірі 600 євро, мобільний телефон та банківські картки.
 
За санкцією статті іноземцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої.
Теги: законісправедливість
Мої відео