Організатору злочинної групи, яка займалась забороненим гральним бізнесом, оголошено про підозру

Організатору злочинної групи, яка займалась забороненим гральним бізнесом, оголошено про підозру
22689 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва прокуратури Донецької області слідчими СУ ГУ НП у Донецькій області за оперативного супроводу УСР в Донецькій області ДСР Національної поліції України мешканцю м. Лимана повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 2032 (зайняття гральним бізнесом у складі організованої групи) КК України. 
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що з грудня 2018 року до листопада 2019 року чоловік разом з 5 своїми поплічниками надавали клієнтам послуги із забороненого в Україні грального бізнесу. Вказана незаконна діяльність здійснювалась у двох приміщеннях, розташованих у м. Слов’янську, та одному – у м. Лимані, з використанням заходів конспірації. Отримані від гравців грошові кошти обмінювались на так звані гральні кредити для подальшої участі клієнтів в іграх на симуляторах гральних автоматів.
 
За результатами проведених у закладах обшуків виявлено та вилучено гральне обладнання, а саме: 19 системних блоків та моніторів, 20 комп’ютерних маніпуляторів та клавіатур, 13 флеш-носіїв та грошові кошти, отримані від злочинної діяльності, у сумі 15 338 грн. 
 
До суду подано клопотання про застосування до підозрюваного організатора грального бізнесу запобіжного заходу. Готується повідомлення про підозру іншим учасникам кримінального правопорушення. 
 
Досудове розслідування триває.
Теги: законісправедливість
Мої відео