УКРАЇНА ІНФОРМ

Уряд Білорусії має сумніви щодо ефективності тестів, виготовлених в Росії

Уряд Білорусії має сумніви щодо ефективності тестів, виготовлених в Росії

Прессекретар Кремля Дмитро Пєсков нещодавно заявив про те, що Росія активно допомагає Білорусії у боротьбі з пандемією коронавірусу в країні. Проте, міністр закордонних справ Білорусії не розуміє, про яку допомогу йшла мова.

Відомо, що РФ відправила у Білорусії десять тисяч безкоштовних тестів. Проте всі ці тести були направленні на виявлення захворювання коронавірусом у далекобійників, будівельників АЕС та транзитних пасажирів, які є громадянами Росії.

Також міністр повідомив, що переговори щодо закупівлі 30 тисяч тестів з Росії також затягуються. Адже уряд Білорусії має сумніви щодо ефективності цих тестів. Тому що лікар з Білорусії повідомив про те, що російські тести мають ймовірність на виявлення коронавірусу не більше 60%.

Теги: Росія,РФ,Коронавірус,Карантин,Білорусія

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео