З атовців - у волонтери: сім’ям загиблих допомагають ветерани АТО

З атовців - у волонтери: сім’ям загиблих допомагають ветерани АТО
33185 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міцні хлопці, які повернулися з війни, стали на допомогу сім’ям загиблих на Сході України воїнів. Вони допомагають їм по господарству, виконуючи складну або важку роботу.  Представники громадської організації “Рух за суспільну справедливість” приїхали до Сухачівки на прохання жінки, яка на війні втратила сина.

Тетяна Камінська втратила сина на першому році війни.

“Мій син - Камінський Антон Олександрович. Загинув під Шахтарськом 31 липня 2014 року”, - каже жінка, ледь стримуючи сльози.  

Від відчаю її рятує вишивання бісером. Портрет сина - головний об’єкт домашньої галереї Тетяни.  

 

Хлопець служив у 25-й окремій повітряно-десантній бригаді. Він  разом із побратимами потрапив під ворожий обстріл. Тоді разом із ним загинуло понад двадцятеро вояк. 

Тетяна живе сама і не в змозі впоратися з високим горіхом, який розрісся на її подвір’ї. Складну для неї роботу взялися виконати ветерани АТО, які нині перекваліфікувалися у волонтерів. 

“Дерево дуже проблемне. Воно висить над будівлею. Хазяйка дуже переживає, що вітер, ураган чи щось таке трапиться і воно впаде на будинок, поламає дах і зробить біду”, - каже заступник голови ГО “Рух за суспільну справедливість” Сергій Пайол.

Чоловіки кажуть,  допомагають усім, хто цього потребує. Вже місяць, як вони співпрацюють із місцевою громадською організацією “Родинне коло загиблих Героїв Дніпропетровщини”. Так у спілкуванні з сім’ями і визначають, до кого їхатимуть наступного разу.

У добрих справах їм допомагає Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського “Солідарність” - забезпечує фінансами, транспортом та інструментами для роботи. 

“Ми дорослі чолов’яги. У нас є руки, і я із задоволенням це роблю для людей, які цього заслуговують”, - говорить волонтер ГО “Рух за суспільну справедливість” Валерій Волков.

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео