Дніпровська школа №10 перемогла: в її дворі комерсанти не зможуть зводити багатоповерхівку

Дніпровська школа №10 перемогла: в її дворі комерсанти не зможуть зводити багатоповерхівку
88787 ПЕРЕГЛЯДІВ

Адвокати ТОВ “Промпоставка-А” оскаржували рішення обласного господарського суду і вимагали повернути в оренду комерсантам частину двору десятої школи. Там збирались зводити будинок у 24 поверхи, але не судилося…

На початку фінального судового засідання відбулася спроба зірвати процес. Адвокати “Промпоставки-А” заявили про відвід суддів. Мовляв, зазначена колегія раніше вже виносила рішення не на користь їхніх клієнтів.

Всі інші учасники процесу переконували: це спроба затягнути процес. Порадившись, судді клопотання відхилили і розгляд справи з шести томів продовжили. Озвучили докази усіх сторін і провели фінальні дебати. Зрештою, остаточний суддівський вердикт був на користь дітей і навчального закладу — апеляційну скаргу ТОВ “Промпоставка-А” відхилити.

Представники школи пояснюють чергову перемогу просто: забагато порушень зробила міськрада, коли виділяла в оренду комерсантам спірну земельну ділянку. Прокурорка Віра Шустова підняла документи 1955, 60 і 80-х років, що підтвердили існуючі межі шкільної території.

“Мабуть, жодного сумніву ми не мали, що не переможемо в цій справі. Ми надали всі докази і суд виніс вірне рішення”, — каже директорка школи №10 ім.І.Манжури Валентина Івлєва.

Прокурорка Віра Шустова вже готується до нових судових засідань, під час яких будуть виборювати право на шкільні майстерні, що незаконно “прихватизували” бізнесмени. Адвокат підприємців Олександр Чорний від коментарів відмовився, але заявив, що подаватиме касаційну скаргу.

А батьки учнів, що виступали по цій справі третіми особами, святкують чергову перемогу. Вони вважають, що цьому сприяли розголос справи та згуртованість всіх захисників шкільної землі.

“Ми розуміли, що правильно виховувати наших дітей вірою, волею і правдою. Ці три речі дали нам можливість всі півтора роки боротися”, — розповідає мати учня школи №10 Марина Підгорна.

Педагоги та батьки готові до подальшої боротьби, в тому числі й в касаційній інстанції у Києві. Там їхні інтереси представлятиме Генпрокуратура України.

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео