Нічия труба: дніпряни шукали "хазяїна" трубопроводу

Нічия труба: дніпряни шукали "хазяїна" трубопроводу
229621 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під ногами у дніпрян роками лежить загадкова металева труба. Вона простягається проспектом Яворницького та розгалужується сусідніми вулицями. Журналісти телеканалу D1 вирішили дізнатися, для чого вона. Питали пересічних дніпрян, міську владу та експертів.

Версії перехожих щодо призначення металевої труби різнилися: - може вона для питної води; - стічна труба; - можливо газ; - я вважаю, що її архітектори не змогли закопати; - мені незрозуміло для чого. Я вже багато років не можу відповісти собі на це питання.

Розпитали й громадських активістів. Денис Селін, посилаючись на свої джерела, вважає, трубу використовували для поливу:

“Я знаю, така труба є на Яворницького, щоб поливати газон і таке інше. Можливо, я помиляюсь. Проте зараз у багатьох місцях її зрізали і жодної функціональної ролі вона не виконує”. Активіст Олег Шапка має іншу думку. За його словами, труба — це вентиляція:

“Вона подавала повітря в забої, у метро. Виробки зупинились. Коли прийшли турки, вони вирішили, що вона їм не потрібна. Вони там у себе поставили маленькі установки та нагнітають повітря”.

Останню версію підтвердили у КП “Дніпрометробуд”. 

Тоді постало інше питання: “Якщо труба не використовується за призначенням, чи можна її прибрати з вулиць Дніпра?”. Адже городяни скаржаться, вона створює незручності своїми габаритами. Місцями її важко переступити літнім людям, а мамам з дитячими візочками та людям з інвалідністю інколи доводиться об’їжджати десятки метрів вздовж неї, бо не скрізь є пандуси. 

У тому ж профільному комунальному підприємстві нам відповіли: так, демонтувати можливо. Але трапиться це не скоро, адже потрібні зміни у проєктній документації метрополітену. Хто цим буде, або може займатися, наразі невідомо. 

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео