Життя пораненого бійця рятують у лікарні імені Мечникова

Життя пораненого бійця рятують у лікарні імені Мечникова
146393 ПЕРЕГЛЯДІВ

В ніч проти 9-го жовтня до обласної лікарні імені Мечникова доправили тяжко пораненого бійця із зони ООС. Наразі він у комі, медики стабілізували його стан, однак прогнозів на одужання поки не дають. 

Як повідомили в обласній лікарні, військовий отримав мінно-вибухове поранення  під час розмінування території поблизу села Водяне. Постраждалому тридцять три роки. Він командир роти з інженерного забезпечення. 

Після вибуху у військовому шпиталі чоловіка двічі врятували від клінічної смерті та одразу евакуювали гелікоптером до лікарні Мечникова, де зараз медики роблять все, аби врятувати йому життя. 

“Боєць наш отримав тяжку  мінно-вибухову травму, травму обличчя: комбіновану, осколкову і термічну, з опіками очей, обличчя, множинними осколковими пораненнями. Доставлений був у вкрай тяжкому стані. Наші реаніматологи успішно провели комплекс реанімаційних заходів і стабілізували його життєво важливі функції”, розповів заступник головного лікаря з хірургічної допомоги ОКЛ ім. Мечникова Юрій Скребець.

Говорити про долю постраждалого важко, продовжує  Юрій, проте надія на його порятунок та подальше відновлення у медиків є.  

 

Мої відео