Новини України: Лідер Афганістану не виключає перенесення дати виводу військ НАТО з країни

Новини України: Лідер Афганістану не виключає перенесення дати виводу військ НАТО з країни
52986 ПЕРЕГЛЯДІВ

На думку президента Афганістану Ашрафа Гані, можна переглянути дату виведення військ НАТО з його країни можна переглянути та відкласти на більш пізній термін.


На думку президента Афганістану Ашрафа Гані, можна переглянути дату виведення військ НАТО з його країни можна переглянути та відкласти на більш пізній термін.
Нагадаємо, що у травні минулого року пан Обама заявив, що прагне вивести всі американські сили із Афганістану до початку 2017 року. Зокрема американський президент сказав що число американських солдат буде поступово скорочуватися – з 32 тисяч до 9,8 тисячі солдатів впродовж 2014 року, і ще вдвічі впродовж 2015 року.
Пан Гані в першу чергу серйозно остерігається загрози від активного наразі близькосхідного угруповання «Ісламська держава». Проте, згідно із заявою американського генерала Джона Кемпбела, зробленій в тій же передачі, ісламісти навряд чи прийдуть в Афганістан, оскільки «збройні сили Афганістану цього не допустять».
У грудні минулого року Радою Безпеки ООН було одностайно схвалено угоду між НАТО і Афганістаном, яка робить можливою присутність в країні нової місії Альянсу з 1 січня 2015 року. Дане голосування відбулося під час засідання Ради Безпеки щодо ситуації в Афганістані. Згідно резолюції, чисельність нової місії північноатлантичного альянсу, яка оголошена не бойовою, буде становити близько 12 тисяч військовослужбовців, які повинні будуть навчати та консультувати афганські силові структури. Також раніше Раді Безпеки була представлена підсумкова доповідь НАТО щодо операцій Міжнародних сил сприяння безпеці (ISAF) з приводу виконання мандата в Афганістані.
Також нагадаємо, що в Кабулі наприкінці грудня пройшла офіційна церемонія завершення військової місії НАТО в Афганістані. Як заявив пан Обама, США прагнуть зберегти «обмежену військову присутність в Афганістані». Згідно його слів, головною метою даної місії буде «надання допомоги афганським силовим структурам, зокрема у проведенні антитерористичних операцій проти прибічників «Аль-Каїди».

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео