У Дніпрі з'явився потяг з хроніками української історії

У Дніпрі з'явився потяг з хроніками української історії
32462 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вчити історію не виходячи з метро. У Дніпрі запустили проект "Потяг історичної ідентичності". Наше місто стало другим після Києва, де новітня історія обсягом у сто років викладена на яскравих плакатах.

На годиннику — одинадцята дня. І на станції метро “Покровська” досить людно. Але мало хто з пасажирів здогадується, що звичайний ззовні потяг, всередині — хроніки української історії. Однією з перших нові плакати побачила Надія Криміна.

“Більшість того, що написано, знаю не з підручників. Я цю історію прожила” - ділиться вона.

Підтримує ідею "Потягу історичної ідентичності" Лариса Луценко. Жінка наполовину грузинка, наполовину — росіянка, та все життя провела в Україні. Переймається, люди не надто охочі до вивчення власної історії:

“Народ нічого не робить для того, щоб українську мову розвивати, а націю об'єднати”, - каже дніпрянка.

Крок на зустріч розвитку та об'єднанню нації зробили куратори проекту "Потяг історичної ідентичності". Сподіваються, таким чином молодь і дорослі знатимуть більше про історію держави, в якій живуть, хоча б про останні 100 років.

“ Це історично значущі події, постаті, традиції, що ідентифікують нас, як українську націю. Це — не колаж, не фото з інтернету, а унікальні архівні знімки. Внизу кожного фото — анотація” - розповідає завідувачка інформаційно-видавничого відділу національного музею “Меморіал жертв Голодомору" Юлія Коцур.

Тематичний потяг у дніпровському метро курсуватиме до 30 червня. Втім, зовсім скоро до проекту підключать і лінію харківського метрополітену, а також потяги Укрзалізниці. Організатори обіцяють, на кожному комплект історичних подій буде

Читайте також: Зеленський сплатить штраф у розмірі 1234 гривні

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео