На Катеринославському бульварі люди ділились книжками

На Катеринославському бульварі люди ділились книжками
145004 ПЕРЕГЛЯДІВ

Живий буккросинг. Не просто залишати книги на спеціально відведених полицях, а отримувати їх з рук попередніх власників. Такий варіант обміну пропонують дніпряни. Вихідними біля читальної арки, що на Катеринославській площі, ініціатори зустрічі чекали всіх охочих взяти участь у заході. Тих, хто долучався до обміну, пригощали пряниками.

Читати паперові книги - то справжня насолода, впевнена Вікторія. Але задоволення це не з дешевих, та й зберігати всі примірники вдома – не завжди зручно.

"Я часто обмениваюсь книгами с друзьями-знакомыми, также пользуюсь сервером Либер би, это обмен б/у книгами по Украине", - розповідає учасниця буккросингу Вікторія Стебліна. 

Нині же вирішила мінятися книжками не в інтернеті, а в реальному просторі. З такою ж метою сюди прийшла і Ганна з дітьми. Каже, принесли свої улюблені, сто разів перечитані, казки. Тепер обирають, що б взяти на обмін. А живе спілкування з попередніми власниками примірників тільки допомагає у цьому.

"Тут цікаво, люди діляться досвідом, розповідають про ті книжки, які вони читали. Дитина, до речі, взяла книжку саме за порадою іншої дівчини, яка читала її", - зізнається учасниця буккросингу Ганна Дем'янова. 

"Я тут брав книгу "Я легенда" мені дуже сподобалось. Ну, мабуть, усе.Одну книгу я приніс сюди, яку я прочитав. Мені захотілося поділитися з людьми. Це була книга “Марсіанин”,каже дніпрянин Богдан Бахметьєв. 

Людей біля читацької арки стає дедалі більше, і вони привертають зацікавлені погляди тих, хто про буккросинг ще не чув.

"У всех есть дома книжки, которые уже не хочется хранить и выбрасывать их тоже не хочется. Хотелось бы их как-то кому-то передать. Ну посмотрю дома, может, сюда что-то принесу в следующий раз", - розповідає дніпрянка Наталя Носова. 

"В этом году мы решили раз в месяц проводить мероприятия. У нас запланировано шесть акций. Их расписание есть на странице в фб и также на арке", - каже організаторка буккросингу Марія Ложка. 

Організатори кажуть, наступні зустрічі зроблять тематичними. Обмін фантастикою, романами, дитячими книжками та іншою літературою. Цього разу протягом дня до арки прийшло понад сто книголюбів. Наступна зустріч запланована на 25 травня. Присвячена вона детективам.

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео