Уряд представив поступовий план зняття карантинних обмежень

Уряд представив поступовий план зняття карантинних обмежень
117929 ПЕРЕГЛЯДІВ

Передбачається пять етапів виходу з карантину, перший з яких має розпочатися з 11 травня. Про це в інтервю одному з національних телеканалів заявив Прем`єр-міністр України Денис Шмигаль.

Через поширення COVID-19 карантин в Україні продовжений до 11 травня, усі обмеження збережені, але Уряд склав план, як країна буде виходити з карантину. Перший його етап, за словами Дениса Шмигаля, має розпочатися з 11 травня. Хоча й тут є дві умови: якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання не змінюється або коливається в межах 5%. Та якщо лікарні заповнені пацієнтами з коронавірусом менш ніж на 50%.

Тож перший етап передбачає зняття наступних обмежень: — відкриття парків, скверів, зелених зон відпочинку, окрім дитячих майданчиків — тренування у командних видах спорту — поновлення оптової та роздрібної торгівлі непродовольчими товарами — відкриття кавярень (обслуговування на винос) та частини обєктів індустрії краси — поновлення роботи нотаріусів, адвокатів, аудиторів — функціонування автомагазинів, автомийок, велопрокату.

Другий етап має розпочатися тоді, коли почне знижуватися рівень захворюваності і почнуть вивільнятися від хворих медичні заклади. У цей час повернуться до роботи наступні напрямки: — побутове обслуговування населення — відновлення навчання випускних класів, підготовка до ЗНО — робота закладів громадського харчування (обслуговування на винос) — кінотеатри просто неба — спортивні зали та фітнес-центри (окрім роботи басейнів) — готелі — відновлення спортивних змагань, у яких беруть участь не більше 50 людей та без глядачів.

Третій етап розпочинається за наступної умови: протягом 10 днів поспіль кількість осіб, що одужали, вдвічі або більше перевищує кількість нових випадків. Впродовж цього етапу знімаються такі обмеження: — спортивні та дитячі майданчики — окремі заклади освіти — метрополітен (спецперевезення) — міжміське транспортне сполучення в межах області — робота ТРЦ (без розважальних та дитячих майданчиків) — театри та кінотеатри — заклади розміщення, хостели, санаторії, бази відпочинку — заклади громадського харчування з відвідувачами.

Умовою для початку четвертого етапу є повний контроль над осередками. Протягом 10 днів поспіль кількість нових випадків має щоденно бути менше, ніж 5 на область. Тоді відновлюється робота: — метрополітен та весь наземний громадський транспорт — торгово-розважальні комплекси та інші розважальні заклади — спортивні зали та фітнес-центри — заклади громадського харчування — заклади освіти та культури — планова медична та стоматологічна допомога.

П`ятий етап передбачає припинення внутрішньої передачі вірусу. У цей час скасовуються інші обмеження, крім встановлених місцевою владою в окремих адміністративно-територіальних одиницях.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео