ФОПам та безробітним в період карантину призначать додаткову соціальну допомогу

ФОПам та безробітним в період карантину призначать додаткову соціальну допомогу
175341 ПЕРЕГЛЯДІВ

Допомогу нарахують безробітним, що зареєструвалися у центрах зайнятості, та фізичним особам-підприємцям, які виховують дітей до 10 років. Загалом йдеться орієнтовно про 300 тисяч сімей. Відповідне рішення Кабінет Міністрів ухвалив 22 квітня на черговому засіданні.

«Ми посилюємо соціальні гарантії для сімей, які потребують соціальної підтримки в період карантину», — заявила міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Додаткова допомога надаватиметься протягом карантину та ще місяць після його відміни. Розмір дорівнюватиме прожитковому мінімуму: для дітей до 6 років – це 1 779 грн, від 6-ти до 10-ти років – 2 218 грн.

Змінили і принцип розрахунку сукупного доходу родини для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим. Громадянам, які стали безробітними під час карантину, не будуть враховувати отриману заробітну плату, а лише допомогу по безробіттю.

І до трьох місяців подовжили термін заборгованості із квартплати, при якій вже не нараховується субсидія (раніше це було 2 місяці).

Мої відео