Безробітні та пенсіонери отримають фінансову допомогу під час карантину

Безробітні та пенсіонери отримають фінансову допомогу під час карантину
33378 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про нововведення, що стосуються виплат соціально незахищеним категоріям населення розповів очільник МВС Арсен Аваков. Зокрема, пенсіонери отримають додаткову 1000 гривень, якщо їх пенсія була менше 5000 гривень і 500 гривень, якщо вони старше 80 років. Процедура нарахування буде проведена автоматично.

Безробітні отримають допомогу через центр зайнятості в розмірі від 1800 до 8400 гривень. Заявку можна відправити онлайн, не виходячи з дому.

«По-перше, виплати будуть нараховуватися відразу, з першого дня подачі вами заяви за спрощеною процедурою. По-друге, не потрібно нікуди йти — заявку можна буде відправити онлайн, не виходячи з дому. З вами по телефону зв'яжуться, і ви будете отримувати допомогу», — заявив міністр.

Мінімальна сума допомоги по безробіттю на сьогодні складає 650 гривень на місяць, але з урахуванням страхового стажу та інших факторів реальна мінімальна виплата складе близько 1800 гривень.

«Скільки буде ваша сума допомоги в проміжку 1800-8400 гривень — вам нарахує за вашими даними працівник центру зайнятості по телефону», – уточнив Аваков.

Багато інших категорій людей теж отримають субсидії та дотації за різними напрямками. Ці рішення можна буде реалізувати відразу після ухвалення змін до державного бюджету.

Мої відео