Минулої доби понад 6 тисяч українців повернулися з-за кордону

Минулої доби понад 6 тисяч українців повернулися з-за кордону
203280 ПЕРЕГЛЯДІВ

Упродовж 6 квітня зафіксовано зниження пасажиропотоку на в`їзд та виїзд з України. Про це інформує пресслужба Державної прикордонної служби.

З посиленням карантинних заходів показники пропускних операцій на кордоні дещо знизилися. 6 квітня в Україну в`їхало 6,4 тисяч українців, виїхало понад 4,5 тисячі осіб, з яких майже 2 тисячі - іноземці.

«Відмітимо, що впродовж минулої доби фіксувалося зниження пасажиропотоку у порівнянні з попереднім днем. Загалом прикордонники здійснили понад 12,2 тисячі пропускних операцій на в’їзд та виїзд з України», — повідомляють прикордонники.

Зранку 7 квітня в пунктах пропуску черг з подорожуючих власним транспортом та пішоходів не зафіксовано. Упродовж доби 6 квітня без власного транспорту в Україну прибуло понад 3,3 тисячі осіб. Їх перевозили транспортом, наданим місцевою владою та ДСНС З а добу 6 квітня прикордонники разом із представниками санітарно-карантинних підрозділів провели температурний скринінг та опитування про стан здоров’я майже 7,7 тис. осіб, які прямували в Україну. За результатами додаткової перевірки лікарями ознак захворювання на Covid-19 не виявлено.

Мої відео