В Україні - перша смерть від коронавірусу

В Україні - перша смерть від коронавірусу
34024 ПЕРЕГЛЯДІВ

13 березня в інфекційному відділенні Радомишльської районної лікарні померла 71-річна місцева жителька. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства охорони здоров`я.

1 березня жінка повернулася з Польщі, де гостювала у родичів. Спочатку приїхала до Львова, потім — до Радомишля. Перші ознаки хвороби у пенсіонерки з`явилися ще 3 березня, 12 березня була підтверджена наявність коронавірусу. Вранці 13 березня стан жінки, у якої почалася двостороння пневмонія, погіршився, її перевели на штучну вентиляцію легенів. Але врятувати хвору, на жаль, не вдалося.

Наразі встановлено 26 людей, з якими контактувала жінка. Вони та близькі родичі померлої знаходяться під наглядом лікарів.

Міністерство охорони здоров’я України зазначає, що жінка знаходилася в групі ризику. Згідно зі світовою тенденцією, старше покоління людей найбільш вразливе до інфікування коронавірусом COVID-19 з летальними наслідками.

«За результатами аналізу і моделювання РНБО можливого варіанту поширення коронавірусу COVID-2019 в Україні, у зоні найменшого ризику перебувають особи у віці від 10 до 39 років, для яких показник ймовірності захворювання становить 0,2%. Для 40-49-річних - відповідно 0,3%; для 50-59-річних - 1,3%; для 60-69-річних - 3,4%, для 70-79-річних - 7,8%», — йдеться у повідомленні.

У зоні найбільшого ризику перебувають літні люди у віці 80+, для них цей показник становить 13,5%.

Мої відео