П'ять запитань до няні, які варто не забути поставити під час співбесіди

П'ять запитань до няні, які варто не забути поставити під час співбесіди
117983 ПЕРЕГЛЯДІВ

Перше знайомство з потенційною нянею має відбутися за присутності тільки батьків, адже дитина відволікатиме від важливих запитань, на які мають відповісти обидві сторони. Оптимальний час такої співбесіди – 3 години.

Кастинг нянь найчастіше відбувається у кілька етапів: тато, потім мама або мама, потім тато. У будь-якому сценарії – залучення дитини має відбутись останнім. Не варто знайомити малюка з нянею, яку ще не затверджено на посаду батьками, щоб уникнути зайвих розчарувань.

Пункти, які точно варто узгодити перед початком роботи няні, визначила директорка агенції «Центр підбору нянь Nataly Kardin» Галина Воронова у програмі "Більше Двох" на телеканалі D1.

1.Досвід. Той факт, що ваша потенційна няня – акушер у минулому, дасть вам натяк на її спеціалізацію. Можливо, слід одразу обговорити подальші терміни роботи, адже такі няні найчастіше працюють тільки з немовлятами. Досвід роботи у садочку чи школі також говорить сам за себе.

АЛЕ. Няню без досвіду роботи як кандидатуру відкидати не варто, адже в неї можуть бути неабияка харизма та природній хист до роботи з дітьми.

2.Рекомендації. Важлива не тільки їхня наявність на папері, а й контактні номери останньої родини, яка винаймала вашу потенційну няню. 

АЛЕ. Не відкладайте перевірку інформації на потім. Це нормальна практика - зателефонувати задля рекомендацій під час співбесіди. Відбудеться тристороння розмова, яка стане у нагоді.

3.Стиль життя. Няня нерідко стає близькою людиною родини, тож варто знати, як виглядає її побут і чи підходить її стиль життя до вашого.

АЛЕ. Беріть до уваги те, що няня теж обирає, тож не уникайте можливості розповісти і про стиль життя вашої родини. Співбесіда менш нагадуватиме допит.

4.Відгуки про дітей, з якими няня працювала. Запитайте потенційну няню про «її» дітей, емоції, з якими вона розповідатиме про них, дадуть вам натяк на кількість уваги та старанність, які няня здатна приділити вашій дитині.

Але. Не чекайте таких самих результатів від вашої дитини тільки через те, що в них – одна й та сама няня.

5.Довідки. Про відсутність судимостей: дуже легка в отриманні та не має викликати складності в наданні, її тривалість усього місяць, тож вона має бути з пилу, з жару. Не бійтеся образити такою вимогою няню, для неї – це звичайна практика. Відмова надати довідку має викликати у вас багато підозр. А от стан здоров’я потенційної няні відображатиме санітарна книга.

Але. Санітарна книжка не має містити всі довідки про хвороби, які вас цікавлять. Додаткові тести чи аналізи, які, на вашу думку, має зробити няня, варто узгодити з нею та сплатити за них із вашої кишені.

Які шляхи пошуку няні у вас є? Як одразу розставити крапки над “і” та узгодити умови роботи няні, яку ви залишаєте після подібної співбесіди? Як утримати няню і що найчастіше стає причиною звільнення майже члена родини?

Відповіді на всі ці запитання у програмі "Більше Двох" про інших дорослих у житті вашої дитини. 

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео