Новини України: Протестуючі у Мексиці намагаються увійти до військової бази

Новини України: Протестуючі у Мексиці намагаються увійти до військової бази
105911 ПЕРЕГЛЯДІВ

Родичі та співчуваючі 43-м мексиканським студентам, які зникли у вересні в південно-західному штаті Герреро в понеділок намагалися отримати доступ до військової бази в місті Ігуаль.


Родичі та співчуваючі 43-м мексиканським студентам, які зникли у вересні в південно-західному штаті Герреро в понеділок намагалися отримати доступ до військової бази в місті Ігуаль.
Протестувальники вимагали, щоб їм дозволили долучитися до пошуку зниклих безвісти студентів. Вони звинувачують сили безпеки в змові щодо їхнього зникнення.
Місцеві поліцейські зізналися у переданні студентів до банди, яка займається незаконним обігом наркотичних засобів, але з тих пір їх ніхто не бачив, і члени їхніх сімей досі займаються пошуками студентів.
Представники прокуратури кажуть, що члени наркобанди Guerreros Unidos (Об’єднані Воїни), сказали їм, що вони переплутали студентів із членами конкуруючої банди. Вони сказали, що вбили їх та спалили їхні тіла, останки яких вони кинули в річку.
Кістки знайдені в потоці була ідентифіковані з однією із 43-х студентів, Олександрою Мора. Інші останки все ще проходять тестування на спеціалізованій лабораторії в Університеті Інсбрука в Австрії, але вони так сильно обгоріли, що не ясно, чи можуть вони коли-небудь бути ідентифіковані.
Родичі зниклих безвісти студентів відмовилися здаватися у пошуку своїх рідних, поки їм не будуть надані докази їхньої смерті. Вони кажуть, що солдати стали свідками і не втручалися у сутичку між студентами та місцевої поліцією, яка безпосередньо передувало їхньому зникненню. Протягом декількох тижнів, родичі вимагають розслідування ролі військових в ніч зникнення.
Дана справа викликала серію масових протестів у Мексиці. Протестуючі заявляють, що їм набрид високий рівень змови між злочинними угрупованнями та місцевими органами влади.
У понеділок, представники судової влади заявили, що дружину мера міста Ігуаль судитимуть за підозрою в причетності до організованої злочинності. У судовій заяві йдеться, що суддя знайшов докази, що Марія де лос Анхелес Пінеда виступала в ролі фінансового посередника для банди Guerreros Unidos і допомагала захищати їх. Але федеральний суд у своїй заяві не зробив жодної згадки про будь-яких звинувачень у зв’язку зі зникненням 43 студентів. Її адвокат не став нічого коментувати.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео