Набули чинності зміни у видачі водійських прав

Набули чинності зміни у видачі водійських прав
117294 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нововведення здебільшого стосуються майбутніх водіїв та автошкіл. А ті, хто вже має посвідчення, можуть взагалі не хвилюватися - зміни їх не стосуються.   

Тепер свідоцтво про закінчення водійських курсів буде в електронному вигляді. Теоретичну та практичну частину екзамену доведеться складати в одному сервісному центрі. 

Ще одне нововведення - перші водійські права дійсні лише 2 роки, а не 10, як раніше. 

“Потім, якщо водій не порушував правила дорожнього руху, або має не більше двох адміністративних стягнень за порушення в сфері безпеки дорожнього руху, він безперешкодно отримує посвідчення водія. Воно наразі не постійне, діє 30 років”, - пояснює Ірина Снітько, головна спеціалістка зі зв’язків з громадськістю регіонального сервісного центру МВС у Дніпропетровській області.

З’явилося також поняття індивідуального порядку підготовки водія. 

“Індивідуальний порядок - це не самостійна підготовка. Цей порядок дозволяє навчатися в автошколі не в складі групи, а з однією особою”, -  каже Костянтин Винниченко, провідний фахівець регіонального сервісного центру МВС у Дніпропетровській області.

Автошколи відтепер проходитимуть акредитацію в регіональному сервісному центрі. Раніше дозвіл можна було отримати тільки у головному офісі в Києві. 

“У сервісному центру набагато простіше і можливостей більше буде, побути в автошколі, перевірити базу, якось вплинути на навчальний процес”, - додає Валерій Макаревич, директор та інструктор автошколи. 

Також серед нововведень - фото- та відеофіксація складання іспитів - як теоретичних, так і практичних. Спостерігатимуть за діями як майбутніх водіїв, так і самих екзаменаторів. 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео