Дніпровський скульптор вперше представив Україну на культовій світовій виставці

Дніпровський скульптор вперше представив Україну на культовій світовій виставці
90020 ПЕРЕГЛЯДІВ

Диптих Awakening ("Пробудження") Єгора Зігури відібрали серед 400 заявок з 30-ти країн світу на одну з найбільших виставок світу – Sculpture by the Sea ("Скульптура біля моря") у Сіднеї. Україна вперше бере участь у цій експозиції, повідомляє “Культурна столиця”.

Диптих Awakening передає момент пробудження людини за сучасної доби, коли нинішня цивілізація споживання увійшла в кризову стадію свого розвитку. Робота дніпровського скульптора займає почесне місце серед понад 100 скульптур, створених майстрами з усього світу. 

Sculpture by the Sea – одна з найбільших у світі експозицій під відкритим небом. На декілька тижнів узбережжя Тихого океану перетворюється на скульптурний парк завдовжки в два кілометри. Минулого року подію відвідали понад 400 тисяч осіб. 

Довідково:

Єгор Зігура – український скульптор, автор інсталяцій та арт-об'єктів. Одну з його робіт можна побачити у Дніпрі на вулиці Гоголя. Вона називається "Революція свідомості". Створив її автор разом з братом-близнюком Микитою. Деякі роботи митця перебувають в Києві – "Єднання" та "Новий Прометей", деякі зберігаються у приватних колекціях у Латвії, Данії, Франції, Португалії, Великобританії, Сінгапурі, США, Японії та Китаї.

Мої відео