Як пережити самоізоляцію: поради психологів

Як пережити самоізоляцію: поради психологів
231184 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час будь-якої епідемії люди зазвичай відчувають стрес і тривогу. Психологи стверджують — невизначеність майбутнього, страх підхопити хворобу та залишитися без грошей все дужче пригнічують емоційний стан та імунітет людей. Паніка, кажуть експерти, це вірус, який нині заразив більше людей, ніж Covid-19.

Новини про коронавірус лунають цілодобово і ледь не з кожної праски. І здебільшого вони мають негативне забарвлення. Українцям говорять про нестачу препаратів та медперсоналу. Відсутність необхідної техніки та засобів захисту. А місцева влада замість того, щоб вирішувати ці питання, готує місця на кладовищі.

Психологиня Оксана Холод каже, внаслідок інформаційної атаки з усіх боків здоровий глузд в українців «вимикається». У неї та її колег роботи стало в рази більше. Нервують люди через невизначеність, різку зміну звичного розкладу життя, страх за здоров’я і через економічні негаразди, які невпинно насуваються.

За соціологічними опитуваннями, більше половини респондентів стверджують, що ледь нашкребуть грошей, аби прожити місяць в умовах безробіття.

Крім проблем зовні на людей чатує небезпека й вдома. В ООН заявляють, за час пандемії шаленими темпами зростає кількість побутового насилля. У Франції кількість звернень у поліцію через домашнє насилля збільшилася на третину. Майже така сама ситуація і в інших країнах, які застосували жорсткий карантин. У Китаї кількість розлучень зросла на 20%.

«У деяких країнах кількість жінок, які звертаються в служби підтримки, збільшилася вдвічі. Водночас медики та поліцейські служби перевантажені, там не вистачає персоналу. Робота місцевих служб підтримки паралізована, їм не вистачає коштів. Деякі притулки для жертв насилля закрити або переповнені», — зазначив Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш.

В Україні, зокрема у Дніпрі, за словами поліцейських, ситуація поки стабільна. Викликів більше не стало, проте й карантин не надто суворий, адже українці мають змогу виходити зі своїх помешкань. Тим не менше, режим спілкування 24 на 7 дається взнаки.

«Бо це адаптація. Ви можете не знати режим одне одного, або те, як бореться ваша близька людина з власною тривогою. І ви можете відпрацьовувати нові правила разом», — пояснює керівниця структурного підрозділу психологів «Форпост HELP» Юлія Гончар.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео