Не виходячи з дому: редакція D1 склала добірку музеїв світу, які можна відвідати онлайн

Не виходячи з дому: редакція D1 склала добірку музеїв світу, які можна відвідати онлайн
89161 ПЕРЕГЛЯДІВ

На час масових обмежень через пандемію коронавирусу світові культурні заклади закрили свої двері для відвідувачів. Але, завдяки розвитку сучасних технологій, закриття кордонів — не перепона. Тому розповідаємо, які заклади світу можна відвідати онлайн.

Музей Ван Гога Один із найпопулярніших музеїв розташований в Амстердамі і зберігає майже всі найвідоміші картини митця, крім "Зоряної ночі". Користувачі мають можливість безкоштовно ознайомитися з полотнами та «пройтися» по виставковим залам.

Метрополітен-музей Музей мистецтва «Метрополітен» розташований у Нью-Йорку. Він вважається одним з найбільших і є четвертим за відвідуваністю художнім музеєм світу. На своєму сайті Метрополітен пропонує відвідувачам побачити онлайн понад 200 000 експонатів, серед яких картини Ван Гога, Джексона Поллока і Пабло Пікассо.

Театр-музей Сальвадора Далі у Фігерасі Театр-музей художника-сюрреаліста Сальвадора Далі розташований у Каталонії. Але його також можна відвідати онлайн. У музеї зберігається найбільша колекція творів майстра. Серед представлених полотен — «Привид сексуальної привабливості», «Портрет Гала з двома реберцями ягняти, балансують на її плечі», «Кошик з хлібом», «Галатея зі сферами» та інші.

Британська галерея Тейт Художній музей в Лондоні працює з 1897 року. Тут найбільше зібрання творів британського мистецтва з 1500 року до наших днів, включаючи шедевр Мілле «Офелія». На сайті є огляд деяких залів, статті та онлайн-виставки.

Національний музей жіночого мистецтва Всі твори мистецтва з цього музею створені жінками. Сама будівля розташована у Вашингтоні, але ви можете прогулятися залами онлайн.

Музей Галілея «І все-таки вона крутиться!». Музей присвячений великому бунтівникові свого часу - фізику Галілео Галілею та розташований в італійській Флоренції. У його залах можна знайти не тільки предмети, пов'язані з життям вченого, тут також є науковий музей, в якому можна простежити шлях розвитку звичних для нас речей.

Версальський палац Комплекс Версальського замку включений до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Над будівництвом всього комплексу разом із садами працювали найкращі французькі архітектори свого часу — Луї Ле Во, Андре Ленотр, Франсуа дьорбе, Жюль Ардуен-Мансар, Габріель. А для того, щоб наші сучасники мали можливість побачити його у всій красі, навіть не долаючи при цьому тисячі кілометрів - організатори онлайн туру зробили 132 тисячі фотографій палацу. Тепер користувачі інтернету можуть прогулятися по замку і відвідати сад і 21 кімнату, детально розглянути інтер'єр, картини, скульптури тощо.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео