П`ять речей про коронавірус, які потрібно знати батькам

П`ять речей про коронавірус, які потрібно знати батькам
175307 ПЕРЕГЛЯДІВ

Що повинні розуміти дорослі, як діяти в ситуації карантину, що робити, аби убезпечити свою родину від хвороби — у рекомендаціях МОЗ, які опубліковані на офіційному сайті Міністерства освіти та науки.

Як зазначають у міністерстві, під час карантину недостатньо просто не ходити до школи. Важливо знати, від чого берегти дітей та чому їх навчити.

1.Передача інфекції. Переважно повітряно-крапельним шляхом від зараженої людини або через дотик до забруднених поверхонь.

Що повинні знати діти?

  • не підходити ближче ніж на 1 метр до людей, що кашляють, чхають або мають жар
  • обов’язкове мити руки перед прийомом їжі та після відвідування вбиральні (мити руки потрібно щонайменше 20 секунд або використовувати дезінфекційні засоби для рук)
  • утриматися від прийому їжі з загальних упаковок або посуду (горішки, чіпси, печиво та інші снеки), куди багато людей занурюють руки
  • уникати привітальних обіймів і рукостискань

Що повинні робити батьки?

  • посилити вимоги до вологого прибирання приміщень, очищення та дезінфекції об’єктів, яких торкається велика кількість людей, провітрювати приміщення
  • уникати місць масового скупчення людей

2.Симптоми інфекції. Кашель, біль у горлі, риніт, лихоманка, утруднене дихання, сухий кашель, чхання, біль у грудині, у деяких випадках – діарея або кон'юнктивіт. У складних випадках інфекція може викликати пневмонію. У деяких випадках ця хвороба може бути смертельною, однак переважно це відбувається з людьми середнього чи похилого віку, що мають супутні захворювання.

Що повинні робити батьки? У разі підвищеної температури дитина має залишитися вдома до повного одужання та одразу отримати консультацію сімейного лікаря.

3.Як поводитися в умовах поширення вірусу?

  • мити руки щонайменше 20 секунд або використовувати дезінфекційні засоби для рук
  • під час кашлю або чхання прикривати рот і ніс паперовою хустинкою, яку потім необхідно викинути; чхати у згин ліктя
  • не підходити ближче ніж на 1 метр до людей, що кашляють, чхають або мають жар, уникати будь-якого тісного контакту з ними
  • не споживати сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження

4.Маски. Вони не допомагають убезпечити себе від вірусу, вони допомагають лише в тому разі, коли маску носить хвора людина. .

5.Ліки. Наразі не існує жодних ліків для лікування чи запобігання коронавірусу. Будь-які пропозиції в Інтернеті про вакцини чи ліки – неправда.

Мої відео