У Дніпрі людям з аутизмом "вказали на двері"

У Дніпрі людям з аутизмом "вказали на двері"
116692 ПЕРЕГЛЯДІВ

Конфлікт виник між батьками дітей з аутизмом та адміністрацією Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. Адже тепер політика закладу спрямована на забезпечення потоку, замість якості реабілітації.

Нині у центрі 23 дитини, більшість із тяжкими випадками аутизму. На відміну від інших закладів, тут вони можуть перебувати не одну-дві години на тиждень, а цілий день.

"Мы обучаем их вплоть до того, как сидеть за столом. Это - непрерывный процесс. Этому нельзя обучить за час или два часа", - розповідає мати дитини з аутизмом Олена Шеременко.

Саме такий розклад їм тепер і пропонують. Батьки хвилюються, це ставить під загрозу безперервність процесу реабілітації, яка для людей із аутизмом, надзвичайно важлива.

«Если делать перерыв — идут откаты. Например, один навык приобретается пол года, а потерять его можно за неделю за две», - скаржиться мати дитини з аутизмом Олена Карповська.

Та чиновники зауважують, дітей із аутизмом дедалі більшає.

"Есть ряд детей, которые длительное время проводят здесь. Тем самым мы осуществляем дискриминацию по отношению к другим детям, которые тоже нуждаются в аналогичных курсах реабилитации", - розповідає заступник директора Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Володимир Кузьмін.

У червні почне працювати спеціальна комісія, яка вирішуватиме, кому тут залишитись, а кому піти. Керівництво закладу переконує, діти з тяжкими випадками зможуть продовжити реабілітацію, а ті, у яких спостерігається покращення здоров’я — мають поступитися місцем іншим. Та це не зовсім так, каже реабілітолог Тетяна Лимар:

"Другие такие дети сюда не попадут. Потому что уходит компетентный коллектив".

Адже цей колектив складається із батьків тих дітей, хто проходить тут реабілітацію. Тож, центр залишиться без персоналу, а нові плани - без втілення.

 

 

Читайте також: На Донеччині працює унікальна школа

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео