Новини України: Лідери США та Великобританії пообіцяли спільно боротися з тероризмом

Новини України: Лідери США та Великобританії пообіцяли спільно боротися з тероризмом
26542 ПЕРЕГЛЯДІВ

Барак Обама та Девід Кемерон пообіцяли розгромити «спотворену ідеологію» тероризму, перед переговорами у Вашингтоні.


Барак Обама та Девід Кемерон пообіцяли розгромити «спотворену ідеологію» тероризму, перед переговорами у Вашингтоні.
Лідери США та Великобританії заявили, що не дозволять нікому «затикати рота свободі слова» після того, як ісламістські бойовики вбили 17 людей у терактах в Парижі.
Очікується, що вони обговорять кіберзлочинність та економічні питання в ході дводенного візиту британського прем’єр-міністра. Скоріше за все, це буде останнім візитом пана Кемерона до Вашингтону перед загальними британськими виборами у травні.
Також очікується, що пан Камерон обсудить справу Шейкера Аамера, останнього британського резидента в Гуантанамо. Великобританія домагається повернення до своєї сім’ї у Великобританії пана Аамера, який утримується вже 13 років без суду і слідства,.
Лідери двох країн матимуть робочий обід у Білому домі в четвер і зустрінуться в Овальному кабінеті в п’ятницю. Переговори у четвер, як очікується, будуть стосуватися в основному економіки, на тлі невизначеності в єврозоні та суперечок з приводу запланованої торгівельної угоди між ЄС і США.
Активісти кажуть, партнерство у трансатлантичній торгівлі та інвестиціях становлять загрозу для демократії і верховенства закону. Але в спільній статті двох лідерів в газеті Таймс в четвер йдеться, що подібна співпраця «забезпечить нові можливості для мільйонів робітників».
Після переговорів щодо економіки, акцент зміщуватиметься до національної безпеки, у тому числі загрози з боку кібератак.
У своїй статті, лідери заявили, світ відповів «одностайно» щодо паризьких нападів на журнал Charlie Hebdo, поліцейських та кошерний супермаркет.
«Разом із нашими французькими союзниками, ми ясно дали зрозуміти тим, хто думає, що вони можуть заткнути рот свободі слова та виражати свою волю із застосуванням насильства, що наші голоси будуть лише голосніше», сказали вони.
Пообіцявши не бути «заляканими екстремістами» лідери заявили, що вони «переможуть цих варварських вбивць і їхню спотворену ідеологію».
Вони також обговорять боротьбу з лихоманкою Ебола, загрозу з боку екстремістів «Ісламської держави», і дії Росії в Україні.
Звинувачуючи Росію в «прагненні до дестабілізації» України, вони додали: «Якщо ми дозволимо таким фундаментальним порушенням міжнародного права залишатися безкарним, ми всі буде страждати від нестабільності, яка стане наслідком цього».

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео