Новини України: Біженці в Австралії оголосили голодування на знак протесту

Новини України: Біженці в Австралії оголосили голодування на знак протесту
158779 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як повідомляють правозахисні групи, сотні біженців у керованому Австралією центру на острові Манус в Папуа-Новій Гвінеї голодують на знак протесту проти умов їхнього утримання.
.


Як повідомляють правозахисні групи, сотні біженців у керованому Австралією центру на острові Манус в Папуа-Новій Гвінеї голодують на знак протесту проти умов їхнього утримання.
Більше 200 ув’язнених, як повідомляється, беруть участь у страйку.
Департамент імміграції Австралії спростував повідомлення про голодування на острові Манус.
Політики надання житла особам, які шукають притулку поза межами держави – заупщена в якості стримуючого фактора – піддалася критиці з боку правозахисних груп. Австралія посилає всіх біженців на човні до морських таборів у Папуа-Новій Гвінеї та іншій тихоокеанській території Науру.
Центр на острові Манус був ареною смертельних заворушень в лютому минулого року, коли місцеві жителі увійшли до центр та зіткнулися із затриманими. Один біженець був убитий і щонайменше 70 отримали поранення в результаті спалаху насильства.
Останній протесту розпочався в центрі Майк, де шукачі притулку почали голодування та відмовилися повертатися до свого житла. Принаймні, 10 осіб зашили свої губи, за даними джерел, цитованих газетою Sydney Morning Herald.
Одна людина – християнин з Єгипту – проковтнув кілька лез для гоління, повідомляє Австралійська радіомовна корпорація.
Один з біженців з цього центру сказав, що 220 чоловік пішли на голодування та ще більше готові приєднатися до них, відповідно до агітаційного аудіо запису, поширеного групою сприяння біженцям. Також біженці прагнуть аби Австралія передала їх на розгляд Організації Об’єднаних Націй, якщо вона не бажає прийняти їх.
Згідно законам, прийнятими попереднім урядом, жоден з людей, що містяться в морських таборах не може розраховувати на переселення в Австралії - навіть якщо вони будуть визнані справжніми біженцями.
Напруженість у центрі на острові Манус зростає, і багато з його жителів на даний момент перебувають там більше вже більше 18 місяців. Голодування, як вважають, почалося після того, як затриманим сказали, що через технічні проблеми вони більше не зможуть використовувати проточну воду. Затримані також сказали, що були обурені повідомленням, що деякі з них будуть переведені до окремого приміщення, де вони побоюються, що можуть бути уразливі для атак місцевих жителів на острові Манус.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео