Новини України: Влада Колумбії готова обговорити двостороннє перемир’я з повстанцями

Новини України: Влада Колумбії готова обговорити двостороннє перемир’я з повстанцями
105878 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент Колумбії заявив, що його уряд готовий вперше почати переговори з повстанським угрупованням ФАРК про двостороннє припинення вогню.


Президент Колумбії заявив, що його уряд готовий вперше почати переговори з повстанським угрупованням ФАРК про двостороннє припинення вогню.
Хуан Мануель Сантос заявив, що він попросив переговірників почати обговорення «якомога швидше». Він сказав, що одностороннє перемир’я оголошено лівими повстанцями минулого місяця «було кроком у правильному напрямку».
Уряд раніше відмовлявся приєднуватися до режиму припинення вогню, кажучи, що ФАРК використовує його для переозброєння.
Обидві сторони були залучені до мирних переговорів на Кубі з листопада 2012 аби спробувати закінчити конфлікт, що вже тягнеться десятиліттями.
У телевізійному зверненні у середу, пан Сантос сказав мир наразі є близьким, як ніколи раніше, і що вже настав час «для деескалації інтенсивності конфлікту». «Ми ближче, ніж коли-небудь, до забезпечення миру та втілення його у життя для нас, наших дітей і дітей наших дітей. Я дав вказівку переговорниками якомога швидше розпочати дискусії про пункти остаточної двосторонньої угоди про припинення вогню та закінчення бойових дій».
Пан Сантос додав, що високопоставлені військові чиновники вже призначені керувати процесом.
Кореспонденти кажуть, що президент досі перебуває під тиском з боку військових, які прагнуть не обговорювати двостороннє перемир’я через побоювання, що ФАРК таким чином отримає час для переозброєння.
Протягом багатьох років перемир’я між урядом і повстанцями було просто немислимим.Але остання заява пана президента означає, що уряд вважає, що переговорний процес вступає в заключну фазу.
Нагадаємо, що 20 грудня повстанці пішли на безпрецедентний крок, оголосивши безстрокове припинення військових дій.
За різними оцінками, близько 220 тисяч чоловік, переважно мирних жителів, загинули у довготривалому конфлікті, який тягнеться ще з 1964 року.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео