Новини України: Китайського замміністра держбезпеки запідозрили в корупції

Новини України: Китайського замміністра держбезпеки запідозрили в корупції
185244 ПЕРЕГЛЯДІВ

Влада Китаю розпочала офіційне розслідування відносно заступника міністра державної безпеки країний Ма Цзяня, за підозрою у «порушеннях дисципліни і законодавства», про що йде мова на сайті Міністерства контролю КНР.


Влада Китаю розпочала офіційне розслідування відносно заступника міністра державної безпеки країний Ма Цзяня, за підозрою у «порушеннях дисципліни і законодавства», про що йде мова на сайті Міністерства контролю КНР.
У понеділок газета South China Morning Post посилаючись на власні джерела повідомила, що владою ведеться розслідування щодо родичів пана Цзяня, який вже більше 30 років працює в Міністерстві державної безпеки КНР. Повідомлень про те, у чому саме підозрюється сам пан Цзянь, не було.
В п’ятницю розслідування у справі чиновника Центральна комісія КПК розпочала з перевірки дисципліни. Пан Цзянь підозрюється «у серйозному порушенні дисципліни». Окрім того, заступник міністра держбезпеки підозрюється в серйозному порушенні законодавства. Інші подробиці наразі не повідомляються. Зазвичай формулювання «серйозне порушення дисципліни» застосовується щодо антикорупційних справ.
Як повідомляла раніше ця же газета, один з родичів пана Цзяня, скоріше за все, є причетним до торгівлі цінними паперами компанії Founder Securities, в яких містилася конфіденційна інформація.
Окрім того, за повідомленнями різних джерел, сам пан заступник тісно пов’язується із Ліном Цзіхуа, який був найближчим радником екс-голови Китаю Ху Цзіньтао. Наприкінці грудня минулого року китайська влада розпочала розслідування відносно самого пана Цзіхуа, який також підозрюється «серйозному порушенні партійної дисципліни».
Пан Цзянь займав пост свою поточну посаду замміністра держбезпеки ще з 2006 року. Вважалося, що він є потенційним головою відомства.
Напередодні в Пекіні завершилося третє пленарне засідання Центральної комісії КПК з перевірки дисципліни. Виступаючи на даному засіданні, голова Китаю пан Цзіньпін наголосив на необхідністі збереження жорсткого опору корупції в країні. У підсумку засідання працівники комісії підійшли до висновку посилити боротьбу з корупцією в 2015 році.
З приходом до влади Сі Цзіньпіна в 2012 році була розгорнута великомасштабна боротьба із корупцією та марнотратством чиновників. Керівництвом Китаю було заборонено прийняття подарунків та був посилений контроль за закордонними вояжами. Чиновникам також було заборонено використання чартерних рейсів, приватних та корпоративних літаків для ділових закордонних поїздок. Окрім внутрішньої протидій корупції, влада Китаю організувала так зване «полювання на лисиць», тобто ув’язнення тих корумпованих чиновників, які переховуються за кордоном, що вже встигло зачепити декілька серйозних чиновників та бізнесменів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео