Новини України: У Пакистані проходять масові протести проти карикатур на пророка Мухаммеда

Новини України: У Пакистані проходять масові протести проти карикатур на пророка Мухаммеда
79528 ПЕРЕГЛЯДІВ

Пакистанські поліцейські зіткнулися із натовпами протестуючих проти зображення пророка Мухаммеда, опублікованого у французькому сатиричного журналу Charlie Hebdo.


Пакистанські поліцейські зіткнулися із натовпами протестуючих проти зображення пророка Мухаммеда, опублікованого у французькому сатиричного журналу Charlie Hebdo.
Влада використовувала водомети для розгону демонстрації, яка відбувалася поблизу консульства Франції в столиці країни Карачі.
Протест був частиною загальнонаціонального мітингу, скликаного релігійної партією Jamaat-e-Islami.
Charlie Hebdo опублікував карикатуру на пророка Мухаммеда цього тижня, через тиждень після того, як бойовики провели криваву бійню в стінах їхнього офісу. Дванадцять людей загинули в результаті паризького нападу, здійсненого двома французькими мусульманами розгніваними попередніми зображеннями Мухаммеда в журналі.
У четвер, пакистанські політики започаткували рух, що засуджує Charlie Hebdo за їхню публікацію останнього зображення. Релігійні лідери відкрито закликали повісити журналістів даного журналу, і кілька релігійних груп закликали до акцій протесту після п’ятничної молитви.
У Карачі, щонайменше три людини отримали поранення під час зіткнень між поліцією і близько 200 протестуючими, які були в основному студентами-активістами партії Jamaat-e-Islami.
Протестуючі намагалися потрапити всередину французького консульства. Лідери протесту заявили, що вони хотіли передати письмовий протест чиновникам консульства, але були зупинені поліцією біля головного входу.
Свідки кажуть, що поліція застосувала кийки, водомети, снаряди із сльозогінним газом та стріляли в повітря, аби розігнати протестуючих. Двоє журналістів і поліцейський, як повідомляється, постраждали в зіткненнях, хоча наразі не ясно, як чином вони отримали свої травми.
На даний момент ситуацію в даній місцевості заспокоїлася, і протестуючі були змушені відійти від консульства.
Пакистан також вибухав акціями протесту в 2006 році у зв’язку з повідомленнями, що данський карикатурист опублікував зображення пророка Мухаммеда.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео