Новини України: Обама вирішив збільшити податки для заможних американців

Новини України: Обама вирішив збільшити податки для заможних американців
79455 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент Обама збирається у вівторок у своєму зверненні «Про становище країни» закликати Сенат до підвищення податків на багатство, аби допомогти середньому класу,


Президент Обама збирається у вівторок у своєму зверненні «Про становище країни» закликати Сенат до підвищення податків на багатство, аби допомогти середньому класу,
За даною пропозицією планується залучити 320 млрд доларів протягом десяти років, аби профінансувати різні пільги, зокрема податкові кредити. Промова посяде центральне місце в політичному щоденнику США і може сформувати як і спадщину пана Обами так і програму на вибори 2016 року. Але президент стикається з опором щодо його пропозицій, оскільки республіканці контролюють обидві палати Конгресу.
Враховуючи ріст економіки США, президент Обама підкреслюватиме, що настав час для звичайних американських сімей відчути переваги.
За даними американських чиновників, які говорили на умовах анонімності, плани включають в себе: 1) Закриття лазівки, що дозволяє найбагатшим американцям звільнюватися від податків на певні активи; 2) Підвищення податку на приріст капіталу найбагатших працівників з 23,8% до 28%;3) Нові тарифи для американських фінансових фірм з активами у більш ніж 50 млрд доларів.
Цих доходів має бути більш ніж достатньо, аби фінансувати запропоновані пільги для середнього класу, на думку офіційних осіб. До них відносяться трикратне підвищення податкових кредитів на дитину, допомога для сімей з двома працюючими та додаткові стимули щодо пенсійних програм.
Також передбачається включити плани щодо розширення програм вільної освіти та пропозицій щодо кібер-безпеки.
Пан Обама буде вперше виступати із зверненням «Про становище країни» після того, як республіканці здобули контроль над обома палатами Конгресу на виборах минулого листопада.
Його пропозиції вже були розкритиковані деякими представниками партії-опонента.
«Підвищення податків лише перекреслює надбання попередньої податкової політики, яка була успішною в сприянні розширенню економіки, стимулюванню заощаджень та створенні робочих місць», сказав голова фінансового комітету Сенату Оррін Джі Хетч.
Представники адміністрації сподіваються знайти спільну мову зі своїми супротивниками.
Вони також говорять, що збільшення податків, поверне їх до того рівня на якому вони були за часів президента Рональда Рейгана в 1980 році.
New York Times заявили, що рішення представити план податкової політики під час виступу у вівторок поклало початок дискусії з приводу податків і економіки, які визначатимуть позиції на виборах у 2016 році.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео