Новини України: МЗС України: Санкції з Росії можна зняти лише тоді, коли вона компенсує завданні зби

Новини України: МЗС України: Санкції з Росії можна зняти лише тоді, коли вона компенсує завданні зби
158824 ПЕРЕГЛЯДІВ

Україна лобіює власні інтереси у Європарламенті, які стосуватимуться у майбутньому зняття санкцій. Київ вважає за потрібне, щоб Європа розглянула зняття санкцій проти Росії лише за умови, якщо Кремль офіційно заявить про відшкодування збитків.


Україна лобіює власні інтереси у Європарламенті, які стосуватимуться у майбутньому зняття санкцій. Київ вважає за потрібне, щоб Європа розглянула зняття санкцій проти Росії лише за умови, якщо Кремль офіційно заявить про відшкодування збитків. Така позиція української сторони викладена у позиційному документі МЗС України, який був підготовлений до засідання Ради ЄС у закордонних справах.
Документ розпочинається зі слів: «Україна стурбована ідеями про те, щоб знизити тиск санкційної політики ЄС щодо Росії і продовжити співпрацю з російською владою попри те, що Москва досі не бере зобов’язання зупинити агресію».
Далі в документі обґрунтовуються причини, чому саме зараз не можна знімати санкції з Російської Федерації. Однією з таких причин є поширення Росією серед країн ЄС пропаганди насильства та підтримка тероризму. Крім того, Москва, також, ігнорує міжнародне право.
Київ наводить основні моменти, які має притримуватись Рада ЄС у закордонних справах. Зокрема, Європейська спільнота не повинна знімати санкції з метою «домовитись з Путіним». Росія порушила принципи міжнародного права, а отже причиною зняття санкцій може стати дотримання Кремлем норм міжнародного права. У разі поступок з боку Європейського союзу щодо санкцій приведе і до поступок, щодо основних норм міжнародного права. А це приведе до замороження конфлікту на Донбасі та відкладення кримського питання на тривалий час.
У документі від МЗС України зазначена нова вимога зняття санкцій, яка до сьогодні не була згадана. Умовою зняття санкцій, як вважає українська сторона, повинно стати не лише припинення дестабілізації на Сході України і завершення окупації Криму, а й офіційна згода Російської Федерації на компенсацію завданих збитків.
У Києві вважають, що лише після виконання Москвою Мінських домовленостей можна говорити про формалізацію відносин ЄС-Євразійський союз.
Продовжити дану дискусію Київ зможе на саміті Україна-ЄС.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео