Новини України: Міністри ЄС обговорять загрози тероризму в Європі

Новини України: Міністри ЄС обговорять загрози тероризму в Європі
26556 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністри закордонних справ ЄС зібралися, щоб обговорити загрозу тероризму в Європі у зв’язку з недавніми нападами.


Міністри закордонних справ ЄС зібралися, щоб обговорити загрозу тероризму в Європі у зв’язку з недавніми нападами.
Європа в стані підвищеної готовності після невдалої терористичної змови в Бельгії та смертельну атаки в Парижі, в якому бойовики вбили 17 осіб. Переговори в Брюсселі також приділять особливу увагу відносинам ЄС з Росією. Міністри будуть намагатися вирішити глибокі розбіжності між урядами країн ЄС над тим, як впоратися із діями Росії в Україні
У Брюсселі міністри закордонних справ 28 обговорять проблеми, що оточують повернення радикально налаштованих європейців, які пішли на війну в Ірак та Сирію. На засіданні не передбачається ухвалення яких-небудь рішень, але буде обговорюватися діапазон можливих варіантів в рамках підготовки до спеціального саміту лідерів щодо тероризму 12 лютого.
Американські офіційні особи підтвердили, що держсекретар США Джон Керрі буде присутнім у Лондоні на переговорах щодо «Ісламської держави». Зустріч членів очолюваної США коаліції проти «ІД» відбудеться у четвер і зосередиться на «спільних зусиль, спрямованих на розвал та поразку» угрупування бойовиків.
Переговори у Брюсселі проходять після антитерористичних рейдів у Бельгії, Франції та Німеччини, в результаті яких було заарештовано більш ніж 20 осіб.
Бельгія провела серію рейдів в минулий четвер проти групи осіб, підозрюваних у зв’язках із джихадистами. Двоє підозрюваних були вбиті в перестрілці в місті Вервье. Кілька з цих людей були заарештовані в грецькій столиці, Афінах, у суботу, і Бельгія просить Грецію видати одного з підозрюваних. Не було встановлено жодного зв’язку між бельгійським випадком і нападом минулого тижня у Франції.
Перший випуск Charlie Hebdo опублікований після терактів, із новою карикатурою на пророка Мухаммада на його обкладинці, викликав гнівні протести в деяких частинах мусульманського світу, включаючи Пакистан і Нігер. У понеділок, десятки тисяч людей пройшли через Грозний, у Чечні, в знак протесту проти журналу, тримаючи плакати з написом «Руки геть від Пророка Мухаммада».
Міністри закордонних справ ЄС буде також домагатися усунення гострих розбіжностей з Росією щодо України.

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео