Новини України: Лівійська армія погоджується на часткове перемир’я з ополченцями

Новини України: Лівійська армія погоджується на часткове перемир’я з ополченцями
185318 ПЕРЕГЛЯДІВ

Лівійська армія оголосила часткове припинення вогню, через два дні після того, як деякі бойовики, що базуються в західній Лівії оголосили про одностороннє перемир’я.


Лівійська армія оголосила часткове припинення вогню, через два дні після того, як деякі бойовики, що базуються в західній Лівії оголосили про одностороннє перемир’я.
Угода про припинення вогню мала початися опівночі в неділю за місцевим часом. Вони додали, що їхні сили будуть дотримуватися перемир’я, але продовжуватимуть переслідувати «терористів».
Рішення приходить після першого туру переговорів під егідою ООН в Женеві минулого тижня, які покликані закінчити довготривалу ескалацію насильства в Лівії.
Лівія страждає від нестабільності та міжусобиць, після того як полковник Муаммар Каддафі був усунений від влади в 2011 році. Сили міжнародно-визнаного уряду ведуть боротьбу проти бойовиків у різних частинах країни.
Декларація армії про припинення вогню приходить після того, як деякі фракції альянсу бойовиків, контролюючих столицю країни, Тріполі, оголосили перемир’я у п’ятницю.
За даними агентства AFP, сторонами конфлікту було зазначено, що це надало б змогу відкрити «безпечний прохід для каналів гуманітарної допомоги».
Після оголошення перемир’я в неділю, лівійська армія заявила, що вона буде контролювати ситуацію, щоб «запобігти будь-яким змінам в лінії фронту у питаннях перевезення зброї та боєприпасів», які могли б порушити угоду про припинення вогню.
Також кореспонденти повідомляють, що умови угоди про припинення вогню означають, що бої в місті Бенгазі, де армія веде боротьбу проти ісламістських бойовиків, швидше за все, продовжаться.
Місія ООН у Лівії привітала заяву, назвавши її «значним внеском» у формуванні мирного процесу у країні. Вони додали, що будуть співпрацювати з обома сторонами «щодо вирішення будь-яких порушень», і що перемир’я забезпечить потік гуманітарної допомоги тим, хто тікає від війни.
Переговори в Женеві під егідою ООН мають відновитися на наступному тижні.
Раніше в неділю, конкуруючий парламент Генерального національного конгресу (GNC) заявив, що вони готові взяти участь у переговорах, але тільки якщо вони будуть проходити у Лівії.
Міжнародно-визнаний уряд і обраний парламент був змушений переїхати в східну частину країни в 2014 році, після того, як бойовики захопили Тріполі і відродили старий парламент GNC.Ними також утримується місто Місурата і вони почали наступ в грудні, щоб захопити ключові нафтові райони, але їхній напад був відбитий силами армії.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео