Новини України: Замбія голосує на президентських виборах

Новини України: Замбія голосує на президентських виборах
105898 ПЕРЕГЛЯДІВ

Виборці в Замбії йдуть на вибори в президентських виборах у зв’язку зі смертю Майкла Сата минулого року.


Виборці в Замбії йдуть на вибори в президентських виборах у зв’язку зі смертю Майкла Сата минулого року.
Очікується, що на голосуванні буде вперта боротьба між Едгаром Лунгу від правлячого Патріотичного фронту і Хакаінде ХІчлема від Об’єднаної партії національного розвитку. Обидва кандидати поклялися, щоб поліпшать систему освіти і створять робочі місця. Переможець буде керувати країною впродовж 18 місяців, протягом яких президентом мав бути померлий президент. Замбія повинна провести чергові вибори в 2016 році.
Загалом, за повідомлення місцевих ЗМІ, місцеві виборці схиляються до того, аби новий уряд продовжував політику та проекти, започатковані паном Сата.
Патріотичний фронт провів свій заключний мітинг в передмісті Лусаки в понеділок, коли період агітація підійшов до кінця. Кореспонденти заявили, що партія виступає єдиним фронтом у підтримці свого кандидата.
Тимчасовий президент Гай Скотт, який був близьким союзником колишнього президента, розповів прихильникам, що «дух Майкла Сати досі залишається за цією партією».
Пан Скотт – білий замбієць шотландського походження - був відсторонений від участі на виборах, оскільки його батьки не були народжені в Замбії.
Пан Лунгу позиціонує себе в якості наступника попереднього президента і сказав, що хоче завершити проекти економічного розвитку, ініційовані попередником.
Його найближчий суперник, економіст і лідер опозиції пан Хічлема, каже, що він має необхідний досвід, щоб оновити економіку Замбії.
Кореспонденти повідомляють, що виборча кампанія була в основному мирною. Тим не менш, голова виборча комісія Ірен Мамбіліма сказала, що мали місце кілька інцидентів із застосуванням насильства.
У ході загальнонаціонального повідомлення в ніч на понеділок, пан Скотт пообіцяв розправитися з будь-якими заворушеннями після виборів.
Виборчі дільниці відкрилися о 6:00 (4:00 за Гринвічем) і закриються о 18:00.
Виборча комісія заявила, що підрахунок бюлетенів повинен розпочатися найближчим часом після закриття виборчих дільниць, і результати маю бути оголошені протягом 48 годин.
Майкл Сата, який був п’ятим президентом Замбії помер у Лондоні в жовтні минулого року у віці 77 років.

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео